QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING
Just 1.4 miles to BOAT RAMP on Beautiful Lake Guntersville. 7 miles to new Albertville SPORTS COMPLEX & AMPHITHEATER. Perfect for the tournament or recreational fisherman, family, hunter, or just a get away. Enjoy the cabin feel of this safe quiet residential area with fall/winter bluff view of the lake. Secure covered parking for up to three boats with lighting and power hook ups. Large open sun porch with a lake view. Three bedrooms sleep 6 comfortably. Just minutes from downtown shopping, and restaurants. Address 6000 Wyeth Ridge Road Guntersville AL 35976. Lake Guntersville is known as one of the best Bass fishing lakes in the country. Book with us today and possibly catch the fish of a lifetime!
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
IJsmachine
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Houtkachel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 23 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Aan een rivier
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een ziekenhuis
In de bergen
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Leave used beds unmade.
ALL TRASH MUST BE IN A TRASH BAG.
Place used towels in the tub / shower.
In the summer months set the AC to 77 degrees.
in the winter months set the heat to 63 degrees.
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisregels
Pet Fee , $25 per night per pet.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Pet Fee $25 Per Night , Per Pet
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en aan een rivier in Guntersville. Bezoek Guntersville City Harbor en Guntersville Tennis Center als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Lake Guntersville State Park en Guntersville Lake. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Guntersville
Birmingham International Airport (BHM) - 93 min. rijden
Restaurants
Chick-fil-A
13 min. rijden
El Camino Real
9 min. rijden
Julia’s Mexican Restaurant
12 min. rijden
Sakura
13 min. rijden
Wendy's
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING?
Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2026 min. € 280, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING?
Dit sportieve vakantiehuis in Guntersville ligt op 2,4 km van Guntersville Lake en op 4,1 km van Guntersville Museum and Cultural Center. Ook Guntersville City Harbor en Guntersville Dog Park liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over QUIET PRIVATE BLUFF TOP HIDEAWAY, CLOSE TO EVERYTHING