Geheel appartement

Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá

Fotogalerie voor Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá

Terrein van de accommodatie
Exterieur
Accommodatie ligt op het strand
4 slaapkamers, wifi, rolstoeltoegang
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 12163 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá

Come and bring your family and friends to enjoy a beautiful apartment of season rental with all comfort and convenience to enjoy the best beach in Guarujá!

Apartment is a few steps from the waterfront, being able to enjoy shopping, hypermarkets, pharmacies, restaurants, food courts, located right in the heart of the glamor of pitangueiras. Security 24 hours a day, elevators, panoramic view of the waterfront.

This apartment comprises of a beautiful panoramic balcony, a large living room, a beautiful kitchen and service area, with 2 suites plus two large bedrooms, LED TV with cable channel, and can accommodate up to 12 people with maximum comfort. social bathroom!

Rates for MAY, JUNE, JULY the other months make quotation of the month. Except holidays and package holidays!

.

* Special dates and packages to match. (Please check all rates).
* Cleaning Fee: $ 150.00


Features: Stove, refrigerator, washing machine, pets allowed, 42 "cable sky tv, fan, balcony / terrace (new furniture).

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Wintersport

  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv met kabelzenders

Buiten

  • Gemeubileerd balkon
  • Terras
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Ventilator

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Telefoon

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de zee
  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Ecotours in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 163 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 11.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Sim! Claro criança e a felicidade de um lar

Evenementen

No events allowed
Não será tolerado gritos, desordens em geral

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Não será tolerado gritos, desordens em geral
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Wonder at the sea Port! Convenience for up to 12 People Guarujá

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Pitangueiras, een wijk in in Guaruja, en ligt vlak bij een waterpark en aan het strand. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Santos haven. Ga naar Praia de Pitangueiras en Praia do Gonzaga als je liever de natuur intrekt. Acqua Mundo aquarium en Museu Marítimo zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en windsurfen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Guaruja
Meer appartementen in Guaruja
Kaart
Guarujá, SP

In de buurt

  • Praia de Pitangueiras
    Praia de Pitangueiras
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Praia da Enseada
    Praia da Enseada
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Praia das Astúrias
    Praia das Astúrias
    2 min. rijden - 2.1 km
  • Shopping La Plage
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Mirante do Morro da Campina
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Terminal Porto Station - 37 min. rijden

Restaurants

  • Fogão Caipira
    7 min. wandelen
  • Tahiti Restaurante Pizza Bar
    2 min. wandelen
  • Praia Verde Beach Club
    3 min. wandelen
  • Padaria Bella Guarujá
    3 min. wandelen
  • Cafeteria Do Porto
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 11.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.

Waar staat Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá?

Dit appartement in Pitangueiras ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 5 minuten wandelen van Pitangueiras Ambachtsbeurs en Praia de Pitangueiras. Ook Toeristeninformatiecentrum en Shopping La Plage liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over Wonder at the sea gate! Comfort for up to 6 people (Pitangueiras) Guarujá

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

André C.

Positief: Netheid

Ótimo apartamento, localização e serviços!

Nos hospedamos em 13 pessoas todas mto bem acomodadas, o imóvel possui tudo necessário na cozinha e uma sacada lateral espaçosa e com vista para o mar. A localização é excelente mto próxima ao mar onde voltávamos facilmente e sempre q necessário ao apartamento, somente atravessando a rua. Fica próximo de padaria, supermercados, lanchonetes, etc... tem tudo próximo e bem estruturado. A praia é linda! O pessoal das barracas em frente são show de bola, ficamos no Régis, vc pode passar o dia todo com cadeiras e guarda sol pagando somente o consumo e com um ótimo atendimento. Estacionamos os carros na rua próximo ao prédio e não tivemos problemas, a aparência é de segurança, mas tb há vagas em frente ao prédio q podemos usar sem limites qdo disponíveis. O proprietário Sr Aecio sempre mto atencioso durante as tratativas e toda estadia, os funcionários do prédio tb todos mto educados e prestativos.
4 nachten verbleven in maart 2023

10/10 – Uitstekend

SOLANGE S.

Positief: Netheid

Tudo perfeito !

Apto super organizado , tudo limpo e organizado ! Ficamos em 11 pessoas e todos super confortáveis , cozinha completa com tudo que precisávamos ,a praia é do lado do apto tanto que não usamos o carro para nada , pois mercado, shopping, feirinha, farmácia íamos a pé. Super indico para todos que queiram passar alguns dias no apto do Ricardo .

10/10 – Uitstekend

Helio L.

Excelente localização, ótimo serviço de praia e conforto do apartamento

Imóvel muito bom, a localização é fantástica. Tudo funcionando bem. Não tem estacionamento mas é bem fácil arrumar um nas redondezas. Donos e pessoal do prédio e do serviço de praia muito atenciosos. A família adorou o final de ano lá. Muito bom.
8 nachten verbleven in december 2018

10/10 – Uitstekend

Lucas F., Sumaré, SP

Apartamento grande e próximo à praia

O apartamento é excelente e fica muito próximo à praia. Serviço de praia do condomínio é ótimo. Contato com os donos também. A estadia foi boa demais.
2 nachten verbleven in juli 2018

10/10 – Uitstekend

Talita C.

Maravilho

Apartamento maravilhoso, muito aconchegante, com certeza pretendo voltar em breve.
3 nachten verbleven in maart 2018

10/10 – Uitstekend

sheila c.

Maravilhoso

Apartamento ótimo, desde o primeiro contato tudo certo. A localização é muito boa. Pena que choveu muito mais mesmo assim aproveitamos o passeio. Voltarei logo com toda certeza.
2 nachten verbleven in april 2018

10/10 – Uitstekend

leticia d.

Excelente imóvel!

Nossa estadia foi excelente. Imóvel amplo, mto bem equipado, proprietários extremamente atenciosos e mto educados!! Esperamos voltar em breve! 🌊☀️🏝
2 nachten verbleven in april 2018

8/10 – Goed

cristiane d.

O iMÓVEL É OTIMO, PERTO DA PRAIA.

APTO GDE, TEM TUDO, FOMOS RECEPCIONADOS PELO PROPRIETÁRIO. INDICO PARA TODOS.
3 nachten verbleven in februari 2018

8/10 – Goed

ANA PAULA G.

apartamento perfeito

apartamento muito bom com excelente localização, a única coisa que não é bom é não ter vaga de garagem. Proprietário muito atencioso e educado.
4 nachten verbleven in december 2017

8/10 – Goed

janaina g.

Muito bom!! facilidade e comodidade

ficamos no periodo do natal no apê realmente foi muito bom, a estrutura, limpeza da casa, bem localizada com tudo perto pao de acucar, padaria, sorveterias, fica a 15 min a pé da praia da enseada. tem um serviço de praia muito bom e o quiosque da Fatima é o melhor bem em frente ao condominio. Gostaria de agradecer a todos pela recepção. Só deixo uma observação, o local nao tem estacionamento interno e nem externo, tivemos que deixar os carros na rua, numa outra quadra, pois as vagas em frente ao predio sao ocupadas por outros moradores, seria ideal ter seguro. Do restante tudo muito maravilhoso!! obrigada Sr. Aecio e Ricardo. espero voltar em breve.
2 nachten verbleven in december 2017

10/10 – Uitstekend

Deine S.

Muito bom

Apartamento muito bom super mobiliado perto de tudo e principalmente da praia espero voltar em breve.
2 nachten verbleven in december 2017

10/10 – Uitstekend

Paula A.

Ótima localização e o apartamento bem limpo e aconchegante!! Todos os utensílios!!

Muito bom!!
4 nachten verbleven in oktober 2017

10/10 – Uitstekend

Luciane H.

Incrívelmente espetacular😍😍😍

Desde o primeiro contato até a nossa saída do apto, fomos super bem atendidos e recebidos. Nos fizeram se sentir bem vindos O apartamento é ótimo pertinho de tudo. Pena q só pudemos ficar 4 dias, mas voltaremos com certeza :-). Mas uma vez agradeço à atenção de todos para conosco. Trouxemos para casa maravilhosas lembrança
3 nachten verbleven in maart 2017

10/10 – Uitstekend

Adenilson Marques d.

Muito bom, Gostei !!!

Ap. muito bom, pertinho da praia, eu, minha família e amigos gostamos muito, apenas um detalhe que a vaga na garagem é meio complicada, os carros ficaram na rua, mas tem muita segurança, e não tivemos problemas quanto a isso. Com certeza em outra oportunidade voltaremos.
4 nachten verbleven in maart 2017