10/10 ā Voortreffelijk
Alejandra





































Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Vandaag, 18 mei 2026, kost een verblijf bij WorldHotels Guadalajara Zona Andares van ƩƩn nacht voor twee volwassenen op 23 mei 2026 min. ā¬Ā 145, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van MXN 1500 per verblijf en een toeslag van MXN 900 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Parkeren kost MXN 190 per dag.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit luxe hotel ligt in de zakenwijk, op 15 minuten wandelen van Winkelcentrum Andares en Winkelcentrum The Landmark Guadalajara. Ook Basiliek van Zapopan en Consulaat van de Verenigde Staten in Guadalajara liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



