Hotel Casa Jerez ligt in Guadalajara de Buga in de historische wijk. Bezoek Basílica Menor del Señor de los Milagros en Iglesia Franciscanos, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Sonso Lagune en Yotoco Bos. Bekijk onze reisgids voor Guadalajara de Buga
1-78 Carrera 14, Guadalajara de Buga, Valle del Cauca, 763042
In de buurt
Basílica Menor del Señor de los Milagros
8 min. wandelen - 0.7 km
Calima-meer
26 min. rijden - 27.2 km
Casa de la Cultura de Buga
7 min. wandelen - 0.6 km
Parque Ricaurte
11 min. wandelen - 1.0 km
Sonso Lagune
14 min. rijden - 9.5 km
Lokaal vervoer
Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragon Intl.) - 47 min. rijden
Restaurants
La Forja Valluna
10 min. wandelen
Sandwich Qbano Buga
5 min. wandelen
Holy Water Ale Café
5 min. wandelen
Carioca
5 min. wandelen
Don Karlos
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Casa Jerez
Hotel in de historische wijk
Hotel Casa Jerez biedt onder andere een terras en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Casa Jerez hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar van 19 tot 8 (COP 16.000 per nacht)
Eten en drinken
Een bar/lounge
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv van 22 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 2 januari tot 2 januari.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een borgsom van COP 20000 per verblijf
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 4 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: COP 16000 per nacht (op 20 meter afstand; open van 19 tot 8)
Borgsom voor huisdieren: COP 20000 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Casa Jerez?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een gewicht van maximum 4 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van COP 20000 per verblijf.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Casa Jerez?
Vandaag, 8 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Casa Jerez van één nacht voor twee volwassenen op 9 jul. 2026 min. € 36, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Casa Jerez inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Casa Jerez uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Casa Jerez?
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 10 minuten wandelen van Basílica Menor del Señor de los Milagros en Casa de la Cultura de Buga. Parque Ricaurte ligt op 0,9 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Casa Jerez
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
10
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen