Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden
Het 100 m² grote appartement ligt in Gstadt am Chiemsee, Beieren, en biedt plaats aan maximaal 2 gasten in 1 slaapkamer met 1 badkamer. De privékeuken is uitgerust met moderne apparaten, waaronder een inductiekookplaat met afzuiging en een stoomoven. Hoogwaardige antieke meubels en toegang tot een uitgebreide bibliotheek zorgen voor een bijzondere sfeer. Tot de voorzieningen behoren een eigen tv en wifi.
Geniet van het ruime terras en de grote tuin, ontspan op ligstoelen onder oude appelbomen of lees een boek. Het appartement bevindt zich in een oud landhuis in een beschermd natuurgebied en biedt absolute rust en een unieke ambiance.
Er is een gezamenlijke parkeerplaats voor 1 auto en een gemeenschappelijke fietsenstalling beschikbaar. 1 huisdier is toegestaan tegen meerprijs. Houd er rekening mee dat evenementen op het terrein niet zijn toegestaan.
In de omgeving vinden jullie tal van recreatiemogelijkheden zoals zwemmen, zeilen, surfen, wandelen, fietsen, golf en tennis. In de winter kunnen jullie genieten van de thermen in Bad Endorf of het wellnesscentrum in Prien am Chiemsee. De kerstmarkt op het Fraueninsel tijdens de eerste twee adventsweekenden is een bijzondere ervaring. Dagtochten naar Salzburg zijn zeer aan te bevelen.
- Huisdieren toegestaan betaling 15,00 € per huisdier per nacht
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Stereo-installatie
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Gstadt am Chiemsee. Bezoek culturele hoogtepunten Amerang Castle en Efa-Automobilmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Herrenchiemsee Abbey en Neues Schloss Herrenchiemsee. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Gstadt
Station Frasdorf Umrathshausen Place - 18 min. rijden
Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 65 min. rijden
Restaurants
Hotel Luitpold am See
13 min. rijden
Steghouse
10 min. wandelen
Schlosswirtschaft Herrenchiemsee
20 min. rijden
Klosterwirt Fraueninsel
19 min. rijden
47° La Riva
19 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden?
Vandaag, 20 okt. 2026, kost een verblijf bij Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 596, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Very Quiet, Idyllic, Large Terrace and Shared Garden?
Dit appartement in Gstadt am Chiemsee ligt op 1,5 km van Chiemsee en op 5 km afstand van Frauenchiemsee en Herrenchiemsee Abbey. Ook Frauenwörth Abdij en Neues Schloss Herrenchiemsee liggen op 5 km afstand.