Het vakantieappartement is 80 vierkante meter groot en heeft drie kamers.
Het biedt plaats aan 4-6 personen. Er zijn twee aparte slaapkamers (elk met twee boxspring tweepersoonsbedden), een slaapbank voor twee en een voor één persoon, en een kinderbedje. De dagprijs is verlaagd bij een verblijf van acht nachten of langer.
Het appartement beschikt over een balkon op het westen en een op het oosten, satelliet-tv, een volledig uitgeruste keuken, een douche/toilet en is rookvrij.
Voor uw vermaak bieden we internettoegang (DSL), radio, satelliet-tv en wifi. De keuken is volledig uitgerust.
We kijken ernaar uit u te verwelkomen in ons appartement in het Zwabische Woud aan de rand van de Oostelijke Alb. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Max. 2; € 10/dier/nacht Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Gelijkaardige accommodaties
Holiday Apartment Bär, 59 sqm, 1 Bedroom, Living and Dining Area, max. 3 Persons
Rosengarten
Holiday Apartment Bär, 59 sqm, 1 Bedroom, Living and Dining Area, max. 3 Persons
dit vakantiehuis ligt in Gschwend. Bezoek Heinles Molen en Kasteel Untergröningen, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Schwäbisch-Fränkischer Wald Natuurpark en Duivels Preekstoel. Irrgarten en Schwabenpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gschwend
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Gschwend ligt op 2 km afstand van Schwäbisch-Fränkischer Wald Natuurpark en Duivels Preekstoel. Ook Heinles Molen en Kasteel Untergröningen liggen op 15 km afstand.