Geheel appartement·Particuliere eigenaar

A few steps from the sea

Fotogalerie voor A few steps from the sea

Een zandstrand met zachte golven en een heldere lucht.
Een kleine keuken met een kookplaat, gootsteen en een wasmachine.
Een houten dressoir met spiegel in een gang met betegelde vloer en een deur op de achtergrond.
Een keuken met houten kastjes, een fornuis en een tafel met een lappendeken tafelkleed.
Een slaapkamer met een bed, een stoel, een nachtkastje, een lamp, een radiator en een foto aan de muur.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

A few steps from the sea

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • A few steps from the sea heeft alles wat je nodig hebt.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij A few steps from the sea zorgen voor veel comfort met airconditioning.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • Badkamers met douches en bidets

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Grosseto. Bezoek culturele hoogtepunten Museo di Storia Naturale della Maremma en Museo Archeologico e d'Arte della Maremma. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Porto di Marina di Grosseto en Cantina Sociale i Vini di Maremma. Bekijk onze reisgids voor Grosseto
Meer appartementen in Grosseto
Kaart
Marina di Grosseto, Provincia di Grosseto

In de buurt

  • Een onverharde weg die leidt naar de kust, met een heldere lucht en uitzicht op de zee.
    Natuurpark Maremma
    9 min. rijden - 6.5 km
  • Porto di Marina di Grosseto
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Forte di San Rocco
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Jachthaven van Punta Ala
    62 min. rijden - 39.6 km
  • Marina di Alberese
    62 min. rijden - 37.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Grosseto - 21 min. rijden

Restaurants

  • Bar Torino
    5 min. wandelen
  • Insolito Cafè
    2 min. wandelen
  • Bagno Nettuno
    2 min. wandelen
  • Pizzeria Al Mare
    3 min. wandelen
  • La Gabbianella
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij A few steps from the sea?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij A few steps from the sea inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij A few steps from the sea uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat A few steps from the sea?

Dit appartement in Grosseto ligt op 10 minuten wandelen van Porto di Marina di Grosseto en Forte di San Rocco. Ook Cavallonatura Equestrian Center Grosseto en Natuurpark Maremma liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over A few steps from the sea