Chiantirooms Guesthouse ligt in Greve in Chianti. Bezoek culturele hoogtepunten Museo di San Francesco en Museo di San Casciano. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Montefioralle Wijnmakerij en Querciabella. Borgo di Vescine - Tenute di Castelvecchi en Osservatorio Polifunzionale del Chianti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Greve in Chianti
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Dakterras
Groentetuin
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Tegelvloer in de kamer
Meer
100% hernieuwbare energie
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Uitgebreid recyclingbeleid
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048021C21XKJPOJ4
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Chiantirooms Guesthouse B&B GREVE IN CHIANTI
Chiantirooms Guesthouse B&B
Chiantirooms Guesthouse GREVE IN CHIANTI
Chiantirooms Greve In Chianti
Chiantirooms Guesthouse Bed & breakfast
Chiantirooms Guesthouse Greve in Chianti
Chiantirooms Guesthouse Bed & breakfast Greve in Chianti
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Chiantirooms Guesthouse?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Chiantirooms Guesthouse?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Chiantirooms Guesthouse van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Chiantirooms Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Chiantirooms Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Biedt Chiantirooms Guesthouse een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Chiantirooms Guesthouse?
Deze bed & breakfast in Greve in Chianti ligt op 10 minuten wandelen van Museo del Vino, Museo di San Francesco en Piazza Matteotti. Ook Montefioralle Wijnmakerij en Querciabella liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chiantirooms Guesthouse
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 35 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 35 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 35 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 35 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 35 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Christine
26 apr 2025
Christine
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Corey
28 nov 2025
Corey
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Krister
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice clean room with small kitchenette. A bit of street sound of and on.
Krister
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Pasquale
Reisde met partner
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly host and great place to stay.
Pasquale
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Beth
11 okt 2025
Beth
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Douglas F.
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, easy walk to restaurants and shopping. Owner was very friendly and gave us lots of great information on what to do in the town and in the area. Delicious breakfast with cakes, which were fresh baked every day by the owner. One day it was grape cake with grapes from her garden. Very pleasant and enjoyable place to stay we would definitely go back.
Douglas F.
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Robin
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay
Great stay, with a very helpful and nice owner!
Robin
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Roxanne
Reisde met partner
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Walking distance to to town, fun restaurants & she had a beautiful garden for enjoying wine
Roxanne
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
George
Reisde met partner
22 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful property within walking distance of downtown but still super quiet. Owner was very friendly and helpful.
George
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Osvaldo
Reisde met partner
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera molto pulita , colazione molto buona e abbondante
Barbara e il marito veramente simpatici
Da tenere in considerazione torneremo sicuramente. Grazie
Osvaldo
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Asako
13 jun 2024
Asako
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
samantha, Chelsea
Reisde met familie
5 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very lovely and delicious breakfast
samantha
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met partner
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We only stayed for one night and it was perfect! Our host Barbara was wonderful! When we return to Italy we will definitely be staying here!
Rebecca
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Daria
22 mrt 2024
Daria
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
william
Reisde met familie
15 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owners were very personal and we felt at home!
william
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
nathalie
29 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nathalie
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Trygve
27 sep 2023
Trygve
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Kourtney
Reisde met een groep
16 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Barbara was the best. She gave us recommendations. Helped us with so much. She was so lovely!
She even helped us get to Siena after we could not find transportation! She was the best, completely made the entire experience.
Kourtney
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Niels Bjerrum
8 apr 2023
Niels Bjerrum
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Nico
Reisde met partner
20 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our host was so kind and even left a handwritten note to say goodbye. The room was very comfortable and Greve was a beautiful little town. Highly recommend this BnB.
Nico
1 nacht verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met partner
14 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An incredibly cozy place with a homely atmosphere, wonderful landscapes, a hospitable hostess Barbara - I want to come again! Florence is 45 minutes away by bus, the town itself is small but pretty. Thanks for the great time!
David
3 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Claudia
Reisde met partner
2 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir wurden von Barbara sehr freundlich empfangen. Unser Zimmer hatte eine eigene Terrasse. Es befindet sich eine kleine Küche im Zimmer. Das Frühstück bekommt man hinten im schönen Garten. Schade, dass gegenüber eine Baustelle war. Das B&B ist ein guter Startpunkt für Ausflüge. Die Stadt ist gut zu Fuss erreichbar. Barbara weiß wo ma schöne Ausflüge unternehmen kann.
Claudia
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Radu
23 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to explore the area
Radu
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Hansruedi
26 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hansruedi
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
roland
12 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer