Tullio Hotel ligt aan het strand in Gravedona. Bezoek Haven van Bellagio en Golfclub Menaggio e Cadenabbia als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Meer van Lugano en Strand van Menaggio. Scuola Nautica Gini en Enoteca Principessa zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals waterskiën en parasailing. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Gravedona
via Alla Poncia 59, Gravedona, CO, 22015
In de buurt
Meer van Lugano
44 min. rijden - 33.0 km
Sportcentrum
8 min. wandelen - 0.7 km
Piazza dei Caduti
10 min. wandelen - 0.8 km
Chiesa di Santa Maria del Tiglio
10 min. wandelen - 0.8 km
Palazzo Gallio
4 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Dubino - 20 min. rijden
Lugano (LUG-Agno) - 92 min. rijden
Restaurants
Gaia Bistro
4 min. rijden
Caffè Tre Archi
5 min. rijden
Pizzeria Napoletana O'Garibaldin
17 min. wandelen
Bar Centrale
16 min. wandelen
Ristorante Le Terrazze
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tullio Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een dakterras bij Tullio Hotel. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een tuin en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en bagageopslagruimte
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Tullio Hotel hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet dagelijks beschikbaar
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Tullio Bar
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Sauna
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Sportmassages
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv van 32 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 20 oktober 2025 tot 15 maart 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
De accommodatie is in november, december, januari en februari gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT013249A1FJZVWLA8, 013249-ALB-00014
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de healthclub toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Tullio
Tullio Gravedona
Tullio Hotel
Tullio Hotel Gravedona
Tullio Hotel Gravedona, Lake Como, Italy
Tullio Hotel Hotel
Tullio Hotel Gravedona
Tullio Hotel Hotel Gravedona
Veelgestelde vragen
Beschikt Tullio Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Tullio Hotel?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Tullio Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 196, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Tullio Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Tullio Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Tullio Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Tullio Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Tullio Hotel?
Dit hotel in Gravedona ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Sportcentrum en Piazza dei Caduti. Ook Chiesa di Santa Maria del Tiglio en Palazzo Gallio liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Tullio Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 122 van 159 beoordelingen
10 - Uitstekend
122
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 159 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 159 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 159 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 159 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
stijn, belgie
7 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vriendelijk, behulpzaam en goedgelegen
Tullio hotel
Dit hotel is zeker in orde en goed gelegen. Ver genoeg van de drukke baan en lekker dicht bij het meer. De bediening is ook heel behulpzaam. Wegens persoonlijke redenen konden we pas een dag later inchecken, hierin is het hotel ons tegemoet gekomen. Dit apprecieerde we zeker. De kamers waren kraak net, alsook het ontbijt, zwembad en de tuin. Dit is zeker een 3+ sterren waard! Groetjes Lani en Stijn
stijn
3 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Enrique, Nederland
10 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk gekregen.hotel
Mooie kamer, aardige mensen. Echt een superhotel.
Ik zou het iedereen aanraden. Vooral het ontbijtbuffet was heerlijk.
Enrique
7 nachten verbleven in mei 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prachtig hotel
Het hotel ligt aan de rand van Gravedona. Prachtige ruime kamers met alle gemakken voorzien. Mooie tuin en swimming pool. Uitermate vriendelijk personeel. Rustige ligging.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel op een mooie plek aan het Comomeer
Wij waren voor het eerst bij het Comomeer. Dit hotel ligt wel wat verstopt via smalle weggetjes, maar het is een geweldige ervaring geworden. Mooi aangelegd met een fraai zwembad, uitstekende en ruime kamers en bovenal zeer vriendelijke mensen, die hun best doen om je vakantie tot een succes te maken.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 sep 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel. Ligging beetje achteraf dus auto wel handig. Jammer dat de gastvrijheid niet ietsje beter was, kon niet echt merken dat de eigenaren plezier beleefden in het runnen van een hotel.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Ulrike
1 jul 2025
Ulrike
5 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
1 jul 2025
Maria
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Martin
Reisde met familie
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Martin
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
SIMONE
Reisde met familie
4 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Hotel area is beautiful and quiet!
The best breakfast I had in my trip!!
I would love to go again to Lake Como and I will definitely stay at Tullio Hotel!!
The owners were very friendly and helpful!
SIMONE
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Navid
Reisde met partner, Reisde met familie
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This a gem in font of Lake Como, owners and staffs are friendly and welcoming. They booked us a great affordable restaurant near their hotel for dinner and helped us how to use boats around the lake. Room was super clean and view of mountain and lake from the room made us feel staying in heaven. We will definitely visit this hotel again. Hotel has 3 star but don't let that trick you, cleanness and size of the rooms, exceptional customer services, continental breakfast, pool and location of the hotel, make this a 4 star hotel.
Navid
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Stanley
11 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simply awesome
Stanley
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Ellen
Reisde met een groep, Reisde met partner
11 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was a nice size. It’s on the lake and the staff is helpful.
Ellen
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Stanley
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent Views coupled with friendly atmosphere
Excellent Views coupled with friendly atmosphere
Stanley
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Monique
5 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location and staff
Monique
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Robert
23 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to enjoy a relaxing time at the Lago di Como, we will come back!
Robert
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Udo
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Udo
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Mie
Reisde met een groep
17 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mie
2 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Pietro
Reisde met een groep
10 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
war ein super wochende
Pietro
2 nachten verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
K
Reisde met een groep
18 sep 2023
Negatief: Comfort kamer
Not so friendly host
It would have been nice to get a heads up on driving access to the site. They sent us a message that there is no check in after 11pm but no information about road access to the hotel. We had to drive around town to find a way to the entry to the hotel. Also, the reception wasn’t very friendly. Check in and check out.
K
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Richard
11 sep 2023
Richard
7 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Stuart
20 aug 2023
Stuart
3 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Frank
24 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Hotel
Ein sehr schön gelegenes Hotel mit großer Wiese, Pool und Liegestühlen und Zugang zum See. Perfektes Frühstück, guter Parkplatz und mit guten Möglichkeiten zu Fuß in den Ort zu kommen.
Frank
2 nachten verbleven in juli 2023
4/10 – Matig
Franklin, Camarillo
Reisde met partner
29 jun 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Town where hotel is located only has one taxi and hotel was no help with transportation. We were told by hotel to take the bus 45 minutes and then walk a mile which we had no choice but to do in the hot sun with our luggage. We also had to take a ferry for an hour to get to Bellagio which is the highlight of Lake Cuomo. Great place if you want to be isolated from civilization.
Franklin
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Gillian
9 mei 2023
Gillian
3 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Marlen
Reisde met partner
10 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Zimmer mit hervorragender Aussicht auf den Pool und den See und die Berge. Alles sehr sauber und sehr nette Gastgeber inkl. Personal. Sehr empfehlenswert!