
Vakantie en citytrip naar Grand Gaube
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Grand Gaube
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Seapoint Boutique Hotel
De prijs was € 5.533, de prijs is nu € 2.081 per persoon
€ 2.081
per persoon
1 feb - 7 feb
17 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Mahebourg (MRU)
9,2/10 Wonderful! (137 beoordelingen)
Kleinschalig hotel (23 kamers) met uitmuntend heel vriendelijk personeel. Kamers zijn erg mooi, hotel heeft mooi relatief klein zwembad en ligt aan het strand. Zee is heerlijk, maar niet geschikt om echt te zwemmen. Het eten in het hotel is echt van wereldniveau. Nog nooit zo lekker gegeten en elke dag een ander mooi drie gangen menu. Een aanrader om inclusief diner te boeken! Excursie gedaan met Ketan Goorye (goorye24@gmail.com/ mobile 0023057084429), hele goede gids die veel over Mauritius weet te vertellen. Rechtstreeks bij hotel boeken is duurder.
Kortom, echt een heel goed hotel en zeker een aanrader!!
Beoordeeld op 8 dec 2016


Le Jadis Beach Resort & Wellness - Managed by Banyan Tree Hotels & Resorts
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 4.108, de prijs is nu € 2.271 per persoon
€ 2.271
per persoon
1 feb - 7 feb
17 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Mahebourg (MRU)
8,2/10 Very Good! (170 beoordelingen)

Mauricia Beachcomber Resort & Spa
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 3.793, de prijs is nu € 2.302 per persoon
€ 2.302
per persoon
1 feb - 7 feb
17 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Mahebourg (MRU)
8,6/10 Excellent! (425 beoordelingen)
We verbleven 14 nachten met ons gezin (2 volwassen en 3 kinderen) in het Mauricia en hebben een fantastische tijd gehad. Onze kamer was erg ruim en had 2 badkamers en altijd erg schoon. We hadden half pension geboekt maar daar in het hotel nog all inclusive van gemaakt. Hier hebben we geen spijt van gehad. Echt alles was inclusief en van goede kwaliteit. Het eten in het buffet restaurant was erg goed, elke avond was er op meerdere plekken live cooking wat zorgde voor veel afwisseling en heerlijk eten. Ook het a la carte restaurant (all incl.) was heerlijk. Ook alle watersportactiviteiten zijn inbegrepen. De Glass bottom boat gaat meerdere keren per dag en je kan gebruik maken van de waterfietsen, bootjes, etc. zelfs (onbeperkt) waterskiën hoort erbij. Ook erg leuke animatie, live muziek op het strand, een dj, en sterren kijken met een professional. Waar we ook erg van hebben genoten was de mogelijkheid om naar 2 andere resorts van de beachcomber keten te gaan. Ter plekke gold ook de all incl. We hebben genoten van onze dagjes in le Cannonier en Victoria. Ook hier was iedereen ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Alle medewerkers van beachcomber ontzettend bedankt voor onze fantastische vakantie. Een speciaal dankjewel voor chef Coulou en Prema uit het restaurant.
Beoordeeld op 13 aug 2022

Hotel Riu Turquoise - All Inclusive
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 3.784, de prijs is nu € 2.322 per persoon
€ 2.322
per persoon
1 feb - 7 feb
17 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Mahebourg (MRU)
8,6/10 Excellent! (59 beoordelingen)
Tophotel! Zeer mooie kamer, alles enorm proper en heel goed onderhouden. Heel lekker eten en vriendelijk personeel. Mooie ligging!
Beoordeeld op 21 sep 2025
Tophotels in Grand Gaube

LUX* Grand Gaube
Pointe Rejane Grand Gaube
De prijs is € 299 per nacht van 11 jan tot 12 jan
€ 299
11 jan - 12 jan 2026
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (799 beoordelingen)
Top hotel
Fantastisch , zeker aan te raden. Ondanks de omvang zeer rustig hotel met zeer goed buffet. Elke dag iets anders. Vriendelijk personeel zeker op het strand ( vooral dhr Reedoo).
Beoordeeld op 18 aug 2025

Veranda Paul & Virginie Hotel & Spa - Adults Only
Royal Road Grand Gaube
De prijs is € 265 per nacht van 7 jan tot 8 jan
€ 265
7 jan - 8 jan 2026
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (185 beoordelingen)
Rustige, luxe en servicegerichte accomodatie met een strand in de ideale windrichting. Er is een mogelijkheid voor prachtige snorkel- en duikexcursies en meer dan vriendelijk personeel.
Beoordeeld op 9 okt 2022

Mythic Suites & Villas by MJ Holidays
Disa Ln Grand Gaube Rivière du Rempart District
De prijs is € 226 per nacht van 17 dec tot 18 dec
€ 226
17 dec - 18 dec
inclusief belastingen en toeslagen
The apartment itself is really nicely furnished and the restaurant is good. Value for money is good A few remarks despite (1) NOT a Kids-friendly place (the pool is too deep, no sidewalks anywhere around) (2) The area is dead, there is no chance to walk anywhere (3) NO AirCon in the appt (only in ...
Beoordeeld op 7 mei 2022
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Activiteiten

Speedboot naar Ile aux Cerfs: Hele dag incl Lunch & Transfer
€ 78
per volwassene

Mauritius: Boottocht naar Ile aux Cerfs met lunch/waterslide
€ 75
per volwassene

Privétour van een hele dag in het noorden van Mauritius
€ 84
per reiziger
Meer reisopties
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotels in Düren
- Europa-Park Erlebnis-Resort, Hotel Colosseo
- Maek Hotel Antwerp Central - Handwritten Collection
- Hotel Dirbach Plage
- Hostels Izegem
- B&B Golf Schilde
- 4-sterrenhotels in Elsenborn
- Hotels nabij Gare du Nord
- D Andrea Lagoon All Suites - Adults only
- Dimitra Beach Hotel & Suites
- Hotels in Knokke-Heist
- Hotels in Sanremo
- Hostels Brühl
Pakketten
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
