Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II
Appartement vlak bij Kathedraal van Granada
Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II ligt in de buurt van Plaza Nueva en Alhambra en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
dit appartement ligt in Stadscentrum van Granada, een wijk in Granada. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Alhambra en Kathedraal van Granada. Laberinto en Centro Cultural Caja Granada zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Granada
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 17 min. rijden
Restaurants
SushiMore
1 min. wandelen
La Cueva de 1900
1 min. wandelen
Bar El Rinconcillo
2 min. wandelen
Il Gondoliere
2 min. wandelen
Restaurante Japones Kirin
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II van één nacht voor twee volwassenen op 4 dec. 2026 min. € 627, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Wonderful 5-bedroom Apart in Granada. Recogidas II?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Granada, op 15 minuten wandelen van Parque García Lorca, Kathedraal van Granada en Plaza Nueva. Alhambra ligt op 2 km. Station Granada ligt op 23 minuten wandelen en naar Granada (YJG-Treinstation Granada) is het 23 minuten wandelen.