Lemonandgreen

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 2

Kamer

  • Max. aantal: 2

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 3
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Lemonandgreen ligt in Distrito Ronda, een wijk in Granada. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Alhambra en Kathedraal van Granada. Centro Cultural Caja Granada en Wetenschapspark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Granada
Kaart
Calle Cañaveral, 5, Granada, Andalusia, 18003

In de buurt

  • Een versierd kerkinterieur met hoge plafonds, gedetailleerde fresco's en rijen banken.
    Klooster San Jerónimo
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een historisch gebouw met bogen en een palmbom, weerspiegeld in een zwembad.
    Calle Gran Via de Colon
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een historische kathedraal met versierde architectuur, een levendig plein en omliggende gebouwen.
    Kathedraal van Granada
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een historisch plein met versierde gebouwen, een betegelde bestrating en terrassen.
    Plaza Nueva
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een historiek fort met een opvallende toren, omgeven door weelderige begroeiing en bergen op de achtergrond.
    Alhambra
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Granada - 11 min. wandelen
  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Casa Ysla Cafetería Mendez Nuñez
    1 min. wandelen
  • Grifos Y Tapas - Cervecería
    4 min. wandelen
  • biggie's
    4 min. wandelen
  • Bar el Pesaor
    3 min. wandelen
  • Bar Menorca
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Lemonandgreen

  • Hotel vlak bij Kathedraal van Granada
  • Lemonandgreen bevindt zich vlak bij Plaza Nueva en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Waar staat Lemonandgreen?

Dit hotel ligt in Distrito Ronda, op 2 km afstand van Bibliotheek van Andalusië, Kathedraal van Granada en Plaza Nueva. Alhambra ligt op 2,1 km. Station Granada ligt op 11 minuten wandelen en naar Granada (YJG-Treinstation Granada) is het 12 minuten wandelen.