Gehele woning

Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning

Een modern interieur met een trap, houten vloeren, een televisie en een rode kast.
Een keuken met een magnetron, decoratieve wandbekleding en een eethoek met een houten tafel en stoelen.
Een geplaveid binnenterrein met een gebogen zwarte metalen hek, omringd door bomen en een gebouw met balkons op de achtergrond.
Een kamer met een bank, houten eettafel, stoelen, een ronde salontafel met een plant en een grote houten deur.
Een slaapkamer met een bed, een kledingkast, een klein krukje en een tafel met een lamp.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 405
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning

  • Gelegen in Granada, Andalusië, is Camarón Suite een unieke duplex grotwoning van 100 m² die plaats biedt aan maximaal 4 gasten. Jullie vinden er 2 slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer zich in een grot bevindt die het hele jaar door een constante temperatuur behoudt: koel in de zomer en warm in de winter. De tweede slaapkamer beschikt over 2 eenpersoonsbedden. De woning heeft een privé, volledig uitgeruste keuken met eethoek en een complete badkamer in industriële stijl. Tot de voorzieningen behoren privé high-speed Wi-Fi, airconditioning met een stralingsverwarmings- en koelsysteem door het hele huis, smart-tv, wasmachine en geautomatiseerde self check-in voor een zorgeloze aankomst en vertrek.



    Deze voormalige Taracea-werkplaats toont een islamitische ambachtelijke techniek waarbij stukken van verschillende materialen zoals hout, parelmoer, ivoor en metalen in hout worden ingelegd om ingewikkelde geometrische en decoratieve ontwerpen te creëren. De duplex grot heeft een modern design met industriële accenten en is zorgvuldig ingericht om jullie verblijf uniek te maken. Volgens de lokale legende heeft Camarón de la Isla, een van de grootste figuren van de Andalusische flamenco, hier ooit geslapen.



    Evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.



    Jullie bevinden je aan de Cuesta de San Antón in El Albaicín Bajo, een van de meest centrale en charmante wijken van Granada met geplaveide straatjes, witte huizen en prachtig uitzicht. De kathedraal van Granada ligt op 1 km, het Monasterio de San Jerónimo op 1,2 km, Calle Elvira met winkels en tapasbars op 1,5 km, de Alhambra en Baños Árabes El Bañuelo op 2 km en Mirador de San Nicolás en Generalife op 2,5 km. Openbaar vervoer is bereikbaar. Gratis parkeren op straat is mogelijk, maar het aantal plaatsen is beperkt.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Beiro, een wijk in Granada. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Alhambra en Kathedraal van Granada. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Nuevo Los Cármenes of Armilla-handelsbeurs. Bekijk onze reisgids voor Granada
Meer vakantiehuizen in Granada
Kaart
Granada

In de buurt

  • Een historisch gebouw met bogen en een palmbom, weerspiegeld in een zwembad.
    Calle Gran Via de Colon
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historische kathedraal met versierde architectuur, een levendig plein en omliggende gebouwen.
    Kathedraal van Granada
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een historiek fort met een opvallende toren, omgeven door weelderige begroeiing en bergen op de achtergrond.
    Alhambra
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Universiteit van Granada
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Calle Elvira
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Granada (YJG-Treinstation Granada) - 14 min. wandelen
  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Domino's Pizza
    8 min. wandelen
  • Gastrobar Menanes
    7 min. wandelen
  • Atypica Coffee
    7 min. wandelen
  • Al Sur de Granada
    6 min. wandelen
  • Atípico
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 405, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Camarón Suite' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Beiro, op 15 minuten wandelen van Hospital Universitario de Granada, Kathedraal van Granada en Plaza Nueva. Alhambra ligt op 1,6 km. Granada (YJG-Treinstation Granada) ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Granada is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk