Geheel appartement
Carrera de la Virgen Boutique Apartments II
Appartement aan een rivier met een keuken, op 10 minuten stappen van Plaza Nueva
Fotogalerie voor Carrera de la Virgen Boutique Apartments II





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer70 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Genteel Home Amira
Genteel Home Amira
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Betaald parkeren: EUR 20 per nacht
- Toeslag voor late check-in: EUR 40
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 15 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/GR/06607
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
484463
Over deze buurt

Granada
In de buurt
Calle Gran Via de Colon7 min. wandelen - 0.6 km
Plaza Bib-Rambla7 min. wandelen - 0.6 km
Kathedraal van Granada8 min. wandelen - 0.7 km
Alhambra10 min. wandelen - 0.9 km- Calle Navas3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Station Granada - 19 min. rijden
- Granada (GRX-Federico García Lorca) - 29 min. rijden
Restaurants
- Bar Ávila4 min. wandelen
- Kona Coffee2 min. wandelen
- Casa Isla4 min. wandelen
- Pastelería La Cruzada3 min. wandelen
- D'platos2 min. wandelen








