Lichte en gezellige studio in het centrum van Granada, op een steenworp afstand van het winkelgebied, en zeer dicht bij de kathedraal en het gebied met bars en restaurants.
De studio Santo Cristo I heeft een comfortabele en goed verlichte kamer, met een eethoek en een geïntegreerde keuken, met alles wat u nodig heeft om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken, zodat u voldoende ruimte heeft om te ontspannen en te genieten van uw verblijf. Daarnaast verbindt het via een gang met de open slaapkamer, met een tweepersoonsbed (150x200 cm). Het heeft een aparte badkamer met een douche. Alle onlangs gerenoveerd en met hoogwaardige afwerking.
Naast de helderheid en de onverslaanbare kenmerken, maakt de locatie van het appartement het een geweldige keuze voor uw verblijf in Granada, aangezien u zich zelfs in het hart van de stad bevindt en zeer goed verbonden bent met de belangrijkste bezienswaardigheden, terwijl het tegelijkertijd ver van de stad ligt. drukte van de stad om in een heel rustig plein te plaatsen, zodat je ervaring volledig bevredigend is.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Granada, een wijk in Granada. Alhambra en Kathedraal van Granada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Skigebied Sierra Nevada. Centro Cultural Caja Granada en Wetenschapspark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Granada
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 26 min. rijden
Restaurants
Churreria Alhambra
1 min. wandelen
Los Diamantes
1 min. wandelen
Gran Café Bib-Rambla
1 min. wandelen
La Cueva de 1900
2 min. wandelen
Puerta Del Carmen
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Genteel Home Santo Cristo I?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Genteel Home Santo Cristo I inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Genteel Home Santo Cristo I uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Genteel Home Santo Cristo I?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Granada, op 5 minuten wandelen van Plaza Bib-Rambla en Kathedraal van Granada. Ook Alhambra en Plaza Nueva liggen op 2 km afstand. Station Granada ligt op 19 minuten wandelen en naar Granada (YJG-Treinstation Granada) is het 19 minuten wandelen.