Central Hotel & Lounge Adult Only ligt in Goslar in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Galerie "Stoetzel-Tiedt" en Museum des späten Mittelalters. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Muziekinstrumenten- en Poppenmuseum en Bocksbergbob. Robinson Playground Harz en GlowGolf Harz zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Goslar
Petersilienstraße 35, Goslar, NDS, 38640
In de buurt
Jakobikirche
2 min. wandelen - 0.2 km
Goslarer Rathaus
4 min. wandelen - 0.4 km
Keizerpalts Goslar
9 min. wandelen - 0.8 km
Monnikshuis voor moderne kunst
3 min. wandelen - 0.3 km
Goslarer Weihnachtsmarkt
4 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Station Goslar - 7 min. wandelen
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 67 min. rijden
Restaurants
Brauhaus Goslar
5 min. wandelen
Tim's 5 Tageszeiten
4 min. wandelen
Café am Markt
5 min. wandelen
Die Butterhanne
5 min. wandelen
mycoffee
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Central Hotel & Lounge Adult Only
Hotel in Oude stad van Goslar
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een shoppingcenter ter plaatse en een tuin bij Central Hotel & Lounge Adult Only. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en hulp bij uitstappen/tickets
Een feestzaal, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Central Hotel & Lounge Adult Only bieden volop comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Smart-tv's van 41 inch met satellietzenders
Aparte zitruimtes, verwarming en schoonmaakservice
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 21.00 uur en 07.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie worden alleen volwassenen toegelaten.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 30 november betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december tot 31 december, EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 200 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 20 per dag
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 21.00 uur en 07.30 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Central Hotel & Lounge Adult Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Central Hotel & Lounge Adult Only?
Vandaag, 19 aug. 2026, kost een verblijf bij Central Hotel & Lounge Adult Only van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 114, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Central Hotel & Lounge Adult Only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 07.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Central Hotel & Lounge Adult Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Central Hotel & Lounge Adult Only een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 200 per voertuig.
Waar staat Central Hotel & Lounge Adult Only?
Dit hotel ligt in Oude stad van Goslar, op 5 minuten wandelen van Jakobikirche, Monnikshuis voor moderne kunst en Mönchehaus Museum. Ook Goslarer Rathaus en Goslarer Weihnachtsmarkt liggen op 5 minuten wandelen. Station Goslar ligt op 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.