BAIA de BAHAS ligt aan het strand in Golfo Aranci. Port of Golfo Aranci en Jachthaven van Portisco zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij La Marinella-strand en Spiaggia di Cala Sabina. Ook Spiaggia di Ira en Port of Olbia zijn zeker een bezoekje waard.Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals vissen of golfen. Buitenpret gegarandeerd dus! Bekijk onze reisgids voor Golfo Aranci
GOLFO MARINELLA - Località Marana, Golfo Aranci, SS, 07020
In de buurt
La Marinella-strand
3 min. rijden - 2.6 km
Port of Olbia
20 min. rijden - 17.6 km
Spiaggia di Ira
9 min. rijden - 6.1 km
Port of Golfo Aranci
12 min. rijden - 7.6 km
Jachthaven van Portisco
19 min. rijden - 12.6 km
Lokaal vervoer
Station Marinella - 4 min. rijden
Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 23 min. rijden
Restaurants
Ami
9 min. rijden
Anfiteatro
9 min. rijden
Pasigà Restaurant
7 min. rijden
Ristorante Lu Stazzu
8 min. rijden
Da Giovannino
9 min. rijden
Over deze accommodatie
BAIA de BAHAS
Resort met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van La Marinella-strand
BAIA de BAHAS bevindt zich dicht bij Spiaggia di Cala Sabina en Spiaggia di Ira en biedt een buurtwinkel, een terras en een koffiebar/café. Dit resort is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en mogelijkheden om te varen met een motorboot. Geniet van lokale gerechten en meer bij de 2 restaurants ter plaatse. Een tuin, een speeltuin, een kapsalon zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit resort zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 270 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes, naast faciliteiten zoals gratis flessenwater.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Kinderstoelen en kinderopvang
Douches en bidets
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 3,50 tot 5,50 per persoon
2 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Il Segreto
Ristorante Vela Blu
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur
Fietsenverhuur
Motorbootvaren
Rondvaarten
Speeltuin
Yogalessen
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang op de kamer
Kinderstoel
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Kruidenier/supermarkt
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Buiten
Aan de baai
Aan het strand
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 etages
40 gebouwen
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1980
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Gratis mineraalwater
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Apart zitgedeelte
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.30 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50.00
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 13.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Inchecken bij deze accommodatie kan alleen op zaterdag en dinsdag van 16.00 uur tot 20.00 uur.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 15 oktober tot 29 april.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: EUR 150 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 30 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 30 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 3.50–5.50 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor late check-in tussen 20.30 uur en 02.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Toeslag voor beddengoed: EUR 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Handdoektoeslag: EUR 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Baia de Bahas
Baia de Bahas Apartments
Baia de Bahas Apartments Golfo Aranci
Baia de Bahas Golfo Aranci
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij BAIA de BAHAS?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij BAIA de BAHAS inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.30 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij BAIA de BAHAS uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt BAIA de BAHAS een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35 per voertuig.
Waar staat BAIA de BAHAS?
Dit resort in Golfo Aranci ligt aan het strand, op 3 km afstand van Spiaggia di Cala Sabina en La Marinella-strand. Ook Spiaggia di Ira en Port of Golfo Aranci liggen op 10 km afstand. Station Marinella ligt op 23 minuten wandelen en naar Station Cala Sabina is het 29 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over BAIA de BAHAS
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
7,6
Locatie
6,6
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 34 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 34 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 34 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 34 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 34 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Vladimir
Reisde met een groep
1 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vladimir
3 nachten verbleven in september 2023
4/10 – Matig
Nicolò
4 jun 2023
Nicolò
6 nachten verbleven in mei 2023
6/10 – Redelijk
Marianne
3 okt 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Résidence bien placée mais vieillissante
Appartements très vieillissants. Manque d'ustensiles et d'appareils de cuisine. Pour le prix, c'est limite. Les cloisons entre appartements ne sont pas épaisses. Le personnel â l'accueil est proche du client malgré tout.
Marianne
7 nachten verbleven in september 2022
4/10 – Matig
Antonio
12 sep 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le dimensioni per il resto da migliorare
Antonio
8 nachten verbleven in september 2022
2/10 – Ontzettend slecht
Zuzana
29 jun 2022
Zuzana
5 nachten verbleven in juni 2022
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 okt 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Ausblick war sehr schoen.
Leider funktionierte das Klo nicht richtig und das wlan gar nicht.wir waren woanders untergebracht
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
26 jul 2019
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in juli 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
21 jun 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
El alojamiento tiene una buena ubicacion pero necesitas el coche para todo. El personal es bastante borde. Les pedimos un horno que nos dijeron que tenian disponible bajo peticion pero siempre nos decian que lo iban a traer y no lo hicieron durante toda la semana.
El apartamento tiene buen tamaño pero es antiguo, la ducha es pequeña y pierde agua. Cada vez que nos duchabamos estaba todo el pasillo encharcado.
Te hacen pagar por todo aparte: toallas, sabanas y un dinero por dia y persona por luz y agua. Casi 6 euros por dia y persona...que con eso pagan la luz y el agua de todo el mes. Ademas de pagar ese precio no tiene aire acondicionado, eso tambien va aparte.
Tambien hay un suplemento de limpieza que solo incluye la limpieza final. Eso si, tu tienes que dejar limpia la cocina. No te dan ni un triste estropajo y un poco de lavavajillas. Comprar todo un bote para unos dias.
El suplemento de 40 euros de sabanas y toallas tampoco incluye un cambio de toallas.
Me parece que son unos suplementos muy caros. Cuando lees las condiciones si que lo pone pero no creia que no nos cambiarian ni las toallas.
El lugar tiene muchos insectos, tambien podrian darte al menos un spray para las noches.
Desde luego que por el precio que acabas pagando puedes ir a un sitio mucho mejor.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
18 jun 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione eccellente, staff disponibilissimo che ha aperto ufficio in pausa pranzo
Consigliato per chi vuole mare e relax
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
13 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mi sono trovato subito benissimo con uno staff alla massima disponibilità mi hanno aperto l'ufficio alle 2 del pomeriggio nonostante aprisse alle 4 per consegnarmi l'appartamento, ho trovato l'appartamento pulitissimo e una vista mare che toglieva il fiato consiglio vivamente di visitare questo paradiso!! Io ritornero presto, probabilmente a settembre
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
10 mei 2019
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Ausstattung veraltet Bad müsste saniert werden ,man darf nicht empfindlich sein, Rezeption waren sehr freundlich und hilfsbereit,top ist die Nähe zum Meer,schöne Buchten direkt an der Anlage
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Le cadre de la résidence est superbé mais l’etat De l’appartement est à revoir. En effet bien que ce soit propre, le mobilier est vieillot, les fenêtres ne sont pas étanches et l’electricite N’est pas aux normes.
L’equipement De la cuisine est très sommaire également !
Bref, il faudrait redonner un coup de jeune.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
francesca
25 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alloggi belli e vista eccezzionale
Casa al piano terra, con una terrazza molto grossa con un salottino è un tavolo grosso per cene e pranzi! Zona tranquilla e una vista eccezzionale!
Nella casa c’è tutto l’occorrente per la cucina, l’unica pecca la seconda camera un po’ piccola per due adulti!
francesca
6 nachten verbleven in september 2018
4/10 – Matig
Givri, Milano
3 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pessimo rapporto qualità-prezzo.
Appartamento e posizione non all' altezza del prezzo richiesto. Al costo iniziale che recitava "tutti incluso" vengono aggiunte spese di ogni genere che fanno lievitare il prezzo complessivo. Il tutto in cambio di servizi scadenti e/o fatiscenti. Spiaggia adiacente assolutamente non all'altezza delle bellissime calette della Costa Smeralda e della Gallura. Una delusione.
Givri
3 nachten verbleven in juli 2018
6/10 – Redelijk
Dani, BCN
10 aug 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Los apartamentos son bonitos pero nos costó mucho
La cama que nos tocó era pésima. Tuvimos que poner el colchón en el suelo porque el sofá-cama era horrible. La puerta de la ducha estaba rota y en mal estado. Lo peor del viaje fue la recibida que tuvimos. Después de enviar tres correos para avisar que llegábamos a las 23:00 (ya que solo se puede hacer el chek-in de 9:00-20:00) nadie nos contestó. Pues cosas de los vuelos que tuvimos retrasos y entre que no encontrábamos la ubicación nos presentamos a las 00:15. No había nadie esperándonos y suerte de las camareras del bar, que por cierto muy simpáticas y amables, nos dejaron su mobil y un número de teléfono para contactar con una mujer (mayor y con gafas). La mujer nos empezó a chillar, gesticular. Luego al acompañarnos a la habitación nos dejó unas sabanas que no eran la de la cama correspondiente, le pedimos la clave wifi para avisar a la familias y nos dijo que ni hablar (mejor mañana), entre muchas mas cosas. Al día siguiente en la cafetería empezó hablar mal de nosotros con todo el personal del apartamento....Nada que encima que tuvimos problemas con los vuelos y coche de alquiler nuestro recibimiento en una apartamento dónde pasamos hasta 7 noches fue el mencionado anteriormente. La verdad es que no volveremos ni recomendaremos a ningún conocido.
Dani
6/10 – Redelijk
Kristin, Oslo
20 jul 2016
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Supre omgivelser, skuffende rom
Nærområdet er kjempefint, rolig og avslappende. Kort gangvei til sandstrender og bademuligheter. Dagligvarebutikk åpen fra kl 08:30-13:00 og fra 16:00-20:00. God restaurant med pizza, pasta ++ på området. Rommet var slitt og sengene var vonde. Kjempefornøyde med lokalområdet, men kommer ikke tilbake for overnatting på samme overnattingssted. Resepsjonen er stengt mellom kl 13-16, siesta.
Kristin
4/10 – Matig
Unhappyoverall
23 okt 2015
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Not somewhere I'd recommend
We visited in October and were not informed that the restaurant,bar and supermarket were closed so we had to travel to the nearest town for everything. So if you were to go there rent a car. The reception was closed for most of the day and when it was supposed to be open there would usually be no one there. Also the free wifi is only at reception not in the apartments themselves and didn't always work when we needed it. As far as the apartments themselves they are nice and clean, the hot water only lasts 5minutes at the most no matter how long you had the water heating. In all it was nice but disappointing.
Unhappyoverall
6/10 – Redelijk
Erica, Schweiz
25 sep 2015
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr altes Mobiliar - Baia de Bahas Apartments
Die Umgebung des Appartments war sehr gepflegt und sauber. Das Appartment selbst war ebenfalls sauber, aber die Ausstattung liess sehr zu wünschen übrig (sehr altes Mobiliar). Die Halterung der Dusche war kaputt und die Lampen im Badezimmer funktionierten nur teilweise. Obwohl wir diese Probleme adressiert haben, ist während unseres Aufenthaltes (10 Tage) niemand aufgetaucht. Wir haben zu Beginn unserer Reise saubere Bade- und Handtücher vorgefunden, diese wurden aber während der Dauer unseres Aufenthaltes nie gewechselt und das Apartment wurde ebenfalls nie geputzt. Wir haben ein Apartment mit einem kleinen Balkon bekommen auf dem wir uns knapp zu zweit aufhalten konnten. Da wir nur dieses Apartment gesehen haben, können wir nicht beurteilen, ob andere Wohnungen über einen bessere Ausstattung verfügen oder nicht. Wir werden Baia de Bahas Apartments bei unserer nächsten Sardinien Reise nicht mehr berücksichtigen.
Erica
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
5 sep 2015
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
There is a restaurant located next to the apartment complex (literally a part of it), however,the restaurant and the apartments are two independent bodies. Hence, when I repeatedly complained about the loud music which the restaurant would play till 1 am every night, they would tell me off saying this is not any of their business.I tried to complain the apartment reception, but would get the same answer - they have nothing to do with them and cannot intervene in any way...So if you´re looking for a quiet place and wish to have a good night sleep, this is definitely NOT a place to go!
Our room was very very basic and tiny, with one fold-out sofa bed and one single fold-out bed. The double sofa bed was very uncomfortable and could only sleep one person. Kitchen was well equipped with various kitchen ware, cutlery etc. The fridge however was making an incredible noisy sound which would prevent us from sleep hence we would need to plug it out every night.
If you dont have a car (which we did not) it is very difficult to move around. There are no possibilities for daily/evening storlls, unless you´re willing to walk beside cars on a sidewalk...the nearest "village" is Marinella (15 min walk).
One big advantage-there is a supermarket right in front of the reception. So when you´re staying in a self-catering place like this, this comes very very handy.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
tropisteve
8 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Idealer Strand für Kinder
Wir waren vom 28. 9. - 5.10. in der Baja de Bahas
Wie es aussieht endet die Touristensaison in Sardinien Ende September. Dies hatte Positive wie Negative Auswirkungen auf unsere Ferien. Störend ist, dass wir in den Reiseunterlagen dazu keinen Hinweis gefunden haben.
Positiv: Wir hatten einen wunderschönen Sandstrand für uns alleine. Das Wasser war herrlich klar und blau. Der Strand fällt ganz flach ab, so dass auch Kinder (6 und 8 Jahre) bis ca. 15 Meter hinaus stehen konnten. Unser Appartement hatte einen grossen Balkon, so dass wir immer draussen Frühstücken konnten. Mit direktem Blick auf die Bucht. Besonders schön waren auch die vielen Blumen und Pflanzen in der Anlage.
Negativ: Die Einrichtung ist etwas in die Jahre gekommen. Das Kajüttenbett der Kleinen war aus Metall und enorm wacklig und gab bei jeder Bewegung der Kinder laute Geräusche von sich.
Da die Saison zu Ende ging, war das Restaurant ab dem 1. Oktober geschlossen. Der Supermarkt war halb lehr. Überall tote Hose.
WLAN (Internet) gibt's nur im Bereich des Offices und nicht in den Appartements.
tropisteve
6/10 – Redelijk
Mr. Pizza
11 sep 2014
Negatief: Netheid
Bucht Top, Wohnung je nach dem
Lage der Anlage sehr schön. Je nach Lage des Appartements ist die Qualität schlecht und Laut. Ein Wohnungs-Wechsel ist auch gegen Aufpreis nicht möglich.
10€ pro Tag für die Reinigung ist für die vorgefundene "Reinigkeit" definitiv nie verwendet worden.
Auch ist es die erste Ferienanlage, wo zwischen 13.00 und 16.00 alles schliesst, Laden, Restaurants und sogar der Pool!
Meeresbucht und Strand fantastisch.
Mr. Pizza
8/10 – Goed
Michèle Lack
14 aug 2014
Positief: Netheid, comfort kamer
Séjour à Baia de Bahas
Endroit magnifique....nous avions la mer juste en sortant de notre appartement... la grande classe
Appartement spacieux , magnifique terrasse...
mobilier quelque peu vieillot mais tout était correct (peu de vaisselle à disposition et totalement dépareillée), la machine à laver le linge devrait absolument être changée).
Excepté une personne parlant français à le réception, le personnel n'a pas franchement été
performant .
En discutant avec les gens de la réception, on se rend vite compte qu'ils sont débordés...les pauvres...Il y a vraiment quelque chose à faire de ce côté-là. Ils sont "exploités"!!
Michèle Lack
4/10 – Matig
leo
12 aug 2014
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, comfort kamer
Casa invivibile
La "casa"erano 25m in cui c'e il divano letto,un altro divano,una cucina un tavolo e 4 sedie.non ci sono finestre(assurdo accendere la luce al mattinonil 6 di agosto)ed é tutto anni 30 con mobili che si smontano.puzza di chiuso,la finestra del bagno sullonstradello di passaggio.l unica cosa bella era la vista mare.il mare di persè assurdo in quanto non c'è acqua(20 cm di acqua fino a 150 metri dalla spiaggia.sembrava una pozzanghera).ottimo invece il ristorante,questo si da 10 è consigliatissimo,infatti ci torneremo senza essere ospiti del residence
leo
6/10 – Redelijk
solstorm68, solna
6 jul 2014
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ingen kunde engelska
Bra belägen stor lägenhet med eget hushåll! Dock strul med allt! Incheckningen - ingen kunde engelska endast italienska och krävde mig på betalning 900 € trots förbetalt hotell! Ingen städning i gick på 11 dagar och nya lakan el handdukar kostade 20€ extra! Fick ofrivilligt betala 50 € gör havsglimt! Lägenheten hade havsglimt, något jag ej efterfrågat! Utcheckning- kaos! Hade skrivit brev på italienska att vi var tvinga att åka 9 till flyget och bad dem komma och inspektera samt ge deposition på 150 € i retur! 9.30 hade ingen kommit! De hade glömt!