Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Suedstrandperle
Deze rookvrije villa beschikt over gratis parking. Deze villa heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan een zandstrand
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 12 per verblijf
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot 18.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Luftbadstr. 6A].
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12.00 per verblijf.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 20 december t/m 6 januari betaal je EUR 3.37 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.69 per nacht voor gasten tussen 7-13 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 7 januari tot 30 april betaal je EUR 2.54 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.27 per nacht voor gasten tussen 7 en 13 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober, EUR 3.37 per persoon, per nacht voor volwassenen; EUR 1.69 per nacht voor gasten van 7-13 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 19 december, EUR 2.54 per persoon, per nacht voor volwassenen; EUR 1.27 per nacht voor gasten van 7-13 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 12.00 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Suedstrandperle Ostseebad Goehren
Suedstrandperle Ostseebad Goehren
Villa Suedstrandperle Göhren
Suedstrandperle Göhren
Suedstrandperle
Villa Villa Suedstrandperle Göhren
Göhren Villa Suedstrandperle Villa
Villa Villa Suedstrandperle
Villa Suedstrandperle Villa
Villa Suedstrandperle Göhren
Villa Suedstrandperle Villa Göhren
Over deze buurt
deze villa ligt aan het strand in Göhren. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Binzer Strand en Natuurreservaat Mönchgut. Daarnaast kun je ook Mönchgüter Museen en Bernsteinmuseum Sellin bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Dünengolf Göhren en AHOI! Rügen Spa- & Waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Göhren
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Suedstrandperle inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Suedstrandperle uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Suedstrandperle?
Deze villa in Göhren ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Südstrand en Mönchgüter Museen. Ook Nordstrand en Hundestrand liggen op 2 km afstand.