Begov A Playa ligt in La Arena, een wijk in Gijon. Geniet van de prachtige natuur bij Parque Arqueológico y Natural de la Campa Torres en Golf van Biskaje. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Spoorwegmuseum van Gijón en Aquarium van Gijón. Jardín Botánico Atlántico en Laurel Maze zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gijon
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Waar staat Begov A Playa?
Dit hotel ligt in La Arena, op 10 minuten wandelen van Strand van San Lorenzo, Buste van Evaristo San Miguel en Plaza de Toros de El Bibio. Ook Iglesia de La Asunción en Parque de Isabel la Católica liggen op een kwartiertje wandelen. Station Gijón ligt op 27 minuten wandelen en naar Gijon (QIJ-Treinstation Gijon) is het 27 minuten wandelen.