Geheel appartement
Résidence Le Birdie S4SP
Fotogalerie voor Résidence Le Birdie S4SP





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer35 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Studio pour 5 | La plage à proximité | 2 piscines
Studio pour 5 | La plage à proximité | 2 piscines
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
4132275
Over deze buurt

Giez
In de buurt
Massif des Bauges Regionaal Natuurpark1 min. wandelen - 0.0 km
Meer van Annecy7 min. rijden - 6.8 km
Wintersportplaats La Clusaz30 min. rijden - 30.2 km
Wintersportplaats Megève45 min. rijden - 44.7 km- Giez-Lac d'Annecy Golf3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Station La Bâthie - 27 min. rijden
- Chambery (CMF-Chambery - Savoie) - 62 min. rijden
Restaurants
- Hotel L Arcalot5 min. rijden
- Le Balcon Du Lac13 min. rijden
- Oky Sushi5 min. rijden
- Chez Jp5 min. rijden
- L’auberge De Montmin12 min. rijden








