Hotel Twenty Nine bevindt zich in Centro Est, een wijk in Genua, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Porto Antico en Cruiseterminal in de Haven van Genua zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij 105 Stadium of Stadio Luigi Ferraris. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals walvissen spotten. Bekijk onze reisgids voor Genua
29 Via Balbi, Genoa, GE, 16126
In de buurt
Piazza Principe
1 min. wandelen - 0.0 km
Monument voor Christopher Columbus
2 min. wandelen - 0.2 km
Aquarium van Genoa
11 min. wandelen - 1.0 km
Porto Antico
13 min. wandelen - 1.1 km
Centrum
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Genua Genova Piazza Principe - 3 min. wandelen
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 20 min. rijden
Restaurants
Trattoria da Mario
4 min. wandelen
E Prie de Mä
1 min. wandelen
Gaia Ristorante
8 min. wandelen
Hamboo
7 min. wandelen
Il Chiosco
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Twenty Nine
Hotel vlak bij Cruiseterminal in de Haven van Genua
Niet ver van Porto Antico en Centrum ligt Hotel Twenty Nine, waar je geniet van een kapsalon, een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en gemeenschappelijke werkruimte
Meertalig personeel, een bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Twenty Nine hebben veel comfort met gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 25 per dag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 12 per persoon
Voorzieningen
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Flexwerkplekken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 etages
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 28
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Balbi 153 R, Hotel Nuovo Nord, same property.].
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 8 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 25 per dag (op 200 meter afstand)
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 28 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT010025A1RNFP3MHX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Twenty Nine?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Twenty Nine?
Vandaag, 21 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Twenty Nine van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Twenty Nine inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 15 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Twenty Nine uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 28 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Twenty Nine?
Dit hotel ligt in Centro Est, op 15 minuten wandelen van Piazza Principe, Porto Antico en Cruiseterminal in de Haven van Genua. Ook Centrum en Piazza de Ferrari liggen op 2 km afstand. Station Genua Genova Piazza Principe ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Genova Via di Francia is het 28 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.