Grand Hotel Arenzano ligt naast een golfbaan en aan het water in Arenzano. Cruiseterminal in de Haven van Genua en Porto di Savona zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Maritiem museum (Museo Navale) en Galata Museo del Mare zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Arenzano
Lungomare Stati Uniti, 2, Arenzano, GE, 16011
In de buurt
Strand van Arenzano
2 min. wandelen - 0.2 km
Spiaggia Libera
2 min. wandelen - 0.2 km
Bagni Lido
2 min. wandelen - 0.2 km
Bagni Miramare
3 min. wandelen - 0.3 km
Santuario del Bambino Gesù di Praga
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Arenzano - 8 min. wandelen
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 26 min. rijden
Restaurants
Er Fico Cafè
3 min. wandelen
Il Kiosko
7 min. wandelen
Ristorante del Sole
5 min. wandelen
Buffet Stazione F.S.
9 min. wandelen
Osteria C'era Una Volta
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Hotel Arenzano
Hotel met een chique stijl aan het water
Een aangrenzende golfbaan, een strandbar en een poolbar verwelkomen je bij Grand Hotel Arenzano. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een nabij privéstrand, ligstoelen en gratis vervoer van/naar het strand. Geniet van een lichaamsbehandeling, een massage of een gezichtsbehandeling bij Bio Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant La Veranda serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een terras en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
4 vergaderruimtes, parasols en conciërgeservice
Gemeenschappelijke werkruimte, een feestzaal en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 109 kamers zijn inclusief voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Lakens van Egyptisch katoen, pillowtopmatrassen en donsdekens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een strandbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Veranda
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Bubbelbad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang op de kamer
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Geen schoonmaakservice
Meertalig personeel
Zakelijke diensten
4 vergaderruimtes
Conferentiecentrum (220 vierkante meter)
Flexwerkplekken
Buiten
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
2 gebouwen
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Pillowtop-matras
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 45.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 15 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 45.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de parasols en ligstoelen op het strand.
Registratienummer van de accommodatie IT010001A1AIQ5N5K7
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten van minder dan 12 jaar oud worden niet toegelaten in de spa. Gasten jonger dan 18 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Grand Hotel Arenzano over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Grand Hotel Arenzano?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Grand Hotel Arenzano van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Grand Hotel Arenzano?
Ja, bij Grand Hotel Arenzano zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Grand Hotel Arenzano inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Grand Hotel Arenzano uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Grand Hotel Arenzano een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 120 per voertuig.
Waar staat Grand Hotel Arenzano?
Dit wellness hotel ligt aan het water, op 5 minuten wandelen van Bagni Maddalena, Spiaggia Libera en Strand van Arenzano. Ook Bagni Lido en Bagni Miramare liggen op 5 minuten wandelen. Station Arenzano ligt op 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Hotel Arenzano
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,8
Locatie
8,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 314 van 823 beoordelingen
10 - Uitstekend
314
Gastenscore: 8 - Goed. 323 van 823 beoordelingen
8 - Goed
323
Gastenscore: 6 - Redelijk. 129 van 823 beoordelingen
6 - Redelijk
129
Gastenscore: 4 - Matig. 39 van 823 beoordelingen
4 - Matig
39
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 18 van 823 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
18
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ramon
14 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Geen autoverhuur mogelijk vanuit het dorp en moest alles met taxi doen en trein
Ramon
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hans-Peter
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauberes Zimmer und gutes Frühstück
Hans-Peter
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricio Eduardo
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen lugar para descansar, buen servicio y desayuno...
Patricio Eduardo
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Alles ein wenig Pracht von gestern, aber gepflegt. Küche war sehr gut.
Thomas
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
anisa
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un posto favoloso!
anisa
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tim
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Overnight halt, exceeded my expectations. Friendly staff, easy & secure parking, good room with very comfortable (firm) mattress, functioning a/c, sea view, good breakfast, so superb value for money. Given the opportunity, I'd happily return
Tim
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erik
21 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War ein wunderschöner Aufenthalt
Erik
5 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marcus
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
An excellent sea front hotel with good views of the sea. good helpful staff.
marcus
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gianluca
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto ottimo
Ottima struttura, molto confortevole, con super colazione. Parcheggio molto comodo, si attraversa la strada e si è sul lungomare.
Gianluca
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Danilo
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Esperienza molto bella
Danilo
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ahtsham
24 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice setting and friendly staff and breakfast was great
Ahtsham
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Federica
18 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel davvero carino,ottima colazione,personale eccellente....pulizia al top
Federica
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maria
21 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen hotel con personal amable.
Maria
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Delphine
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour malgré un torticols; hotel et personnel exemplaires!
Delphine
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nunzio
22 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Schöne Zimmer, gutes Frühstückbuffet
Nunzio
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
12 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich habe mich im Hotel rundum wohlgefühlt und würde jederzeit wieder hierher kommen.
Besonders praktisch fand ich die hoteleigenen Parkmöglichkeiten und die zentrale Lage mit vielen Bars und Restaurants in der unmittelbaren Umgebung.
Michael
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
brett
20 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff and very clean hotel - great value for money
brett
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paloma
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a beautiful hotel and location. Center to everything and with a gorgeous view. I highly recommend it. If you stay here, I recommend for dinning option Mustafa restaurant right next to the hotel.
Paloma
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
21 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes, in die Jahre gekommendes Hotel mit Charm.
Marco
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Candice
25 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beach location
Great location right on the beach!!
Valet on site car parking (even for our large Campervan )
Fantastic breakfast
Friendly staff
Candice
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gerardo
9 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo in tutto .
Ottima posizione.
Insomma tutto di tutto.
*****
Gerardo
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FABIENNE
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique sejour
Hôtel magnifique je recommande chambre propre personnel accueillant Petit déjeuner excellent. Emplacement idéal
FABIENNE
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
véronique
13 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bel établissement
véronique
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roberto
9 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Viaggio di lavoro comodo sia nel check-in che nel parcheggio consigliato
Roberto
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Laurent
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre très petite et il faut se glisser entre le bidet et la porte de douche pour aller sur les wc
Pas normal en 2025 !!!!