8/10 – Goed
Siobhan
Good for business travel












































Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 150 per huisdier, per verblijf. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in het centrum van Carouge, op 2 km afstand van Centre Sportif Des Vernets, Marché aux Puces de Plainpalais en Musée d'Ethnographie de Genève (MEG). Ook Musée Patek Philippe en Museum van Moderne en Hedendaagse kunst (MAMCO) liggen op 2 km afstand. Tramhalte Industrielle en Tramhalte J. Pictet-Thellusson liggen op 5 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

