
Hotels met restaurant in Gelsenkirchen
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Controleer de beschikbaarheid van Hotels met restaurant in Gelsenkirchen
Vandaag
3 okt - 4 oktMorgen
4 okt - 5 oktVolgend weekend
9 okt - 11 oktOver twee weken
16 okt - 18 oktOnze beste keuzes voor hotels met een restaurant in Gelsenkirchen
€ 100
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt
€ 91
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt
€ 165
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt
€ 135
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov




5. hotel friends Zeche Zollverein - Essen
hotel friends Zeche Zollverein - EssenStadtbezirke VI
Marian
€ 156
inclusief belastingen en toeslagen
11 okt - 12 okt
€ 77
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov
€ 78
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt
€ 105
inclusief belastingen en toeslagen
30 okt - 31 okt
Alle accommodaties bekijken
De beste hotelbeoordelingen voor Gelsenkirchen
Hotel Unique Dortmund Hauptbahnhof
8/10 Goed
"Prima overnachting, minpunt vind ik de kosten voor parking."
B&B HOTEL Essen-Hbf
8/10 Goed
"De kamer was schoon onderhouden. Helaas geen koelkast."
Mercure Hotel Dortmund Centrum
8/10 Goed
"Eigenlijk zou t 3.5 ster moeten krijgen want t was meer dan matig maar minder dan goed want er waren best nog wat dingen die beter kunnen. We waren op de dag van aankomst al vroeg in Dortmund. Eerst even gemeld en daarbij vriendelijk te woord gestaan. Auto geparkeerd bij het hotel en daarna de stad in gelopen. Op 150 mtr lopen zit je al tussen de restaurants en eerste winkels. Locatie was dus top! Bij terugkomst begin vd avond ingecheckt. De man die bij de receptie uit zijn hokje kwam leek er niet heel veel zin in te hebben. Heb het vermoeden dat de receptie niet zijn dagrlijkse taak is want zonder begroeting kregen we een formulier om te ondertekenen, de tijden voor het ontbijt de volgende dag en de keycards en dat was t ook. Geen extra's of upgrades ondanks platinum status bij hotels.com. Ook geen uitleg over wifi of de mogelijkheden om nog wat te drinken te kunnen krijgen. De kamer is netjes, maar op punten wat verouderd. Idem voor de badkamer. Bed is ok, maar voor iemand van 1.93 mtr aan de korte kant. In de ochtend viel op dat t ook best gehorig is. Geluiden van doortrekken van toiletten, pratende mensen op de gang etc was allemaal goed hoorbaar. Ontbijt was prima. Niks op aan te merken. Kwalitatief goed en voldoende opties. Bij het uitchecken direct betaald voor het parkeren. 25 euro per nacht is wel fors aangezien je iets verder in een openbare garage 15 euro betaald, maar goed. Dan heb je wel t gemak dat je niet eerst je auto op hoeft te halen voor vertrek."
Welcome Hotel Gelsenkirchen
8/10 Goed
"Schone kamer met fijn bed. Uitgebreid ontbijtbuffet. Diner is mogelijk. Echter kaart was ter plaatse veel beperkter dan online versie."
Leonardo Hotel Düsseldorf Airport Ratingen
8/10 Goed
"We hebben dit hotel uitgekozen om de dag erna lekker uitgerust op zomervakantie te vertrekken. Het hotel ligt op een steenworp afstand van vliegveld Düsseldorf. Het hotel kan een renovatie gebruiken maar is in de basis schoon maar her en der wat verouderd de kamers en het restaurant daarentegen waren prima verzorgd en schoon. De kinderen hebben met plezier gebruik gemaakt van het zwembad, wat een extra toevoeging is. Prijs kwaliteit is prima in orde."
PLAZA INN stays design Dortmund
10/10 Voortreffelijk
"Moei kamers ,vriendelijk personeel ,lekker ontbijt"
ibis Styles Gelsenkirchen
8/10 Goed
"hotel heeft veel achterstallig onderhoud. tijdens mijn verblijf was 1 van de liften buitengebruik en was de TV uitgevallen"



































