Apartment 'La Prua - Capitan Libeccio' with Lake View, Wi-Fi, and Air Conditioning
La Prua - Capitan Libeccio heet jullie welkom in Garda in een gelijkvloers appartement in een kleinschalige residentie met 4 units. De woning van 85 m² biedt comfortabel plaats aan 5 personen, met 2 slaapkamers met tweepersoonsbed en 1 badkamer met ligbad en inloopkast. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken, woon- en eetruimte, airconditioning, wifi geschikt voor videogesprekken, tv, video on demand en wasmachine. Het appartement is drempelvrij toegankelijk en biedt self check-in. Voor gezinnen met jonge kinderen zijn er een babybedje en kinderstoel aanwezig.
Buiten wacht een privébalkon met tafel en stoelen om van het uitzicht te genieten. De gemeenschappelijke tuin omringt een gedeeld zwembad en zonneterras. Er is ook een buitendouche. Een tennisbaan ligt op 15 minuten lopen.
Elk appartement heeft 1 gedeelde parkeerplaats; extra voertuigen dienen buiten het terrein te worden geparkeerd. Eén huisdier is toegestaan tegen een toeslag. Evenementen zijn niet toegestaan. Afval scheiden is verplicht tijdens het verblijf. Het terrein is voorzien van videobewaking.
De woning ligt in een rustige woonwijk, bijna aan het einde van een doodlopende straat, op 300 m van het centrum en 500 m van de stranden. In de buurt vinden jullie lokale activiteiten zoals SUP, zeilen, paardrijden, fiets- en e-bikeverhuur en wandelpaden. Schoonmaak tijdens het verblijf is beschikbaar tegen een toeslag. De eigenaren wonen op het terrein, maar niet in het geboekte appartement. Op het terrein woont ook Calima, een vriendelijke hond geboren in 2021.
- Huisdieren toegestaan betaling 30,00 € per huisdier
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Buitendouche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT023036B4FRHODLAI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Garda. Golf Club Cà degli Ulivi en Wijnmakerij Valetti zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Gardaland en Il Coccio bezoeken. Est Garda - Vela Etica en Canevaworld Aquapark zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Garda
Beschikt Apartment 'La Prua - Capitan Libeccio' with Lake View, Wi-Fi, and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'La Prua - Capitan Libeccio' with Lake View, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'La Prua - Capitan Libeccio' with Lake View, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'La Prua - Capitan Libeccio' with Lake View, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'La Prua - Capitan Libeccio' with Lake View, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Dit appartement in Garda ligt op 3 km afstand van Spiaggia al Corno, Golf Club Cà degli Ulivi en Rocca del Garda. Ook Parco Baia delle Sirene en Chiesa di San Severo liggen op 5 km afstand.