Gehele woning
2 bedroom awesome home in Gamaches
Fotogalerie voor 2 bedroom awesome home in Gamaches





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

House of the game beater
House of the game beater
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Parking beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 98 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FNR053
Over deze buurt

Gamaches
In de buurt
- Centre Culturel du Manoir de Fontaine10 min. rijden - 9.6 km
- Vimeu Industrieterrein13 min. rijden - 11.9 km
- Château de Rambures13 min. rijden - 15.3 km
- Théâtre du Château16 min. rijden - 14.7 km
- Office de Tourisme du Tréport21 min. rijden - 18.3 km
Lokaal vervoer
- Station Longroy-Gamaches - 16 min. wandelen
Restaurants
- McDonald's10 min. rijden
- La Frein Gale7 min. wandelen
- La Paloma10 min. rijden
- La Trattoria9 min. rijden
- Le Longchamp12 min. rijden



