Overweeg een verblijf bij Maree by the Sea by Ryson Vacation Rentals en geniet van een jachthaven, een bibliotheek en een restaurant. Deze cottage is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en mogelijkheden om te snorkelen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Maree by the Sea by Ryson Vacation Rentals hebben volop comfort met laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop leuke voordelen zoals aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
deze cottage bevindt zich in West End, een wijk in in Galveston, en ligt vlak bij een waterpark en aan het strand. Haven van Galveston en Port of Galveston Cruise Terminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij Galveston Schlitterbahn Waterpark en Moody-tuinen. Galveston Island Historic Pleasure Pier en Galveston Go Kart and Fun Center zijn ook een bezoek waard. Zoek het water op voor activiteiten zoals zeilen en surfen/bodyboarden of beleef een avontuur zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Galveston
Houston, Texas (EFD-Ellington Field) - 59 min. rijden
Restaurants
Jimmy's On The Pier
11 min. rijden
Basin Bistro
13 min. rijden
Circle K
7 min. rijden
Tipsy Turtle Seaside Bar & Grill
7 min. rijden
Viet Cajun
11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Maree by the Sea by Ryson Vacation Rentals?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Maree by the Sea by Ryson Vacation Rentals inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Maree by the Sea by Ryson Vacation Rentals uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Maree by the Sea by Ryson Vacation Rentals?
Deze cottage in West End ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Pirate's Beach en Pirates Beach. Ook Galveston Island State Park Beach en Palm Beach liggen op 5 km afstand.