Accomodation 2 sul mare bevindt zich vlak bij Lido Punta della Suina en heeft veel te bieden. Ga het net op via wifi in de kamer (toeslag).
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en barbecues
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals gemeubileerde balkons, bovenop extra's zoals wifi en espressoapparaten.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
(kleer)kasten, keukens en grote koelkasten/vriezers
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi (EUR 5 per dag)
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Barbecue
Gemeubileerd balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 08.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: EUR 100 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Gallipoli. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Baia Verde en Lido Punta della Suina. Parco Acquatico Splash en La Vinolea zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gallipoli
Station van Gallipoli via Salento - 7 min. wandelen
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 70 min. rijden
Restaurants
Fiorucci Il Chiosco
1 min. wandelen
La Spiaggia Club
7 min. wandelen
Caffè Bellini
2 min. rijden
Eskada
2 min. rijden
Tyche Loungecafè
19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Accomodation 2 sul mare?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Accomodation 2 sul mare inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Accomodation 2 sul mare uitchecken?
Je dient om uiterlijk 08.00 uur uit te checken.
Biedt Accomodation 2 sul mare een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er wordt per persoon een toeslag berekend.
Waar staat Accomodation 2 sul mare?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Ionische Zee en Strand van Baia Verde. Ook Parco Gondar en Parrocchia del Sacro Cuore di Gesù liggen op 2 km afstand. Station van Gallipoli via Salento ligt op 7 minuten wandelen en naar Station van Gallipoli Baia Verde is het 19 minuten wandelen.