Gehele woning

Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi

Een zwembad met ligbedden, een pergola en een huis op de achtergrond.
Een klein kapelletje met een stenen gevel, een kruis en een standbeeld van Jezus. Voor de kapel staan twee rieten stoelen.
Een bakstenen openhaard met aan weerszijden twee grote terracotta potten.
Een ruime keuken met houten kastjes, een open haard en twee bloemstillevens.
Een kamer met een bed, houten balken in het plafond, een raam met gordijnen en een deur die naar een andere kamer leidt.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 347
inclusief belastingen en toeslagen
5 nov - 6 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi

  • Het vakantiehuis Villa Relax ligt in Galatone en heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabele vakantie. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is dus geschikt voor 6 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi, airconditioning, verwarming, een wasmachine en een tv. Bovendien zijn een tafeltennistafel en een biljarttafel ook aanwezig voor uw plezier.

    De woning heeft toegang tot een gemeenschappelijke buitenruimte met een zwembad, een tuin, een open terras, een overdekt terras, een barbecue, een speeltuin, een buitendouche en een tennisbaan.

    De accommodatie ligt op slechts 2 km van de zee.

    Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein. Gezinnen met kinderen zijn welkom. Huisdieren zijn niet toegestaan. Wi-Fi is beschikbaar en geschikt voor videogesprekken. Er zijn beveiligingscamera's en/of geluidsopnameapparatuur op het terrein.

    Deze accommodatie heeft recycling regels, meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.

    Buitenzwembad: 8 × 4 m.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Galatone. Bezoek culturele hoogtepunten Museo della Memoria e dell'Accoglienza en Museo del Mare. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Jachthaven van Santa Caterina en Haven van Gallipoli. Parco Acquatico Splash en La Vinolea zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Galatone
Meer vakantiehuizen in Galatone
Kaart
Galatone

In de buurt

  • Een kustplaats met helder turquoise water, een stenen pier en kleurrijke gebouwen op de achtergrond.
    Strand van Santa Maria al Bagno
    10 min. rijden - 5.2 km
  • Een rotsachtig strand met helder turquoise water, mensen die zwemmen en zonnen, en een toren op een heuvel in de verte.
    Regionaal natuurpark Porto Selvaggio and Palude del Capitano
    10 min. rijden - 7.1 km
  • Een kustplaats met een zandstrand, helder turquoise water en historische gebouwen langs de waterkant.
    Spiaggia di Padula Bianca
    13 min. rijden - 7.1 km
  • Spiaggia di Lido Conchiglie
    13 min. rijden - 7.8 km
  • Spiaggia di Rivabella
    13 min. rijden - 7.1 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Sannicola - 11 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 60 min. rijden

Restaurants

  • La Pergola
    6 min. rijden
  • La Santa
    7 min. rijden
  • Bar edicola tabacchi Del Centro
    8 min. rijden
  • Matam
    6 min. rijden
  • Pizzeria Ragno
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi?

Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 347, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Galatone ligt en op 5 km afstand van Ionische Zee, Spiaggia di Lido Conchiglie en Salsedine Beach. Ook Spiaggia di Padula Bianca en Museo della Memoria e dell'Accoglienza liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday Home 'Villa Relax' with Shared Pool & Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Der Aufenthalt war super! Die Vermieter waren immer für uns da!

Pros: Sehr freundliche und zuvorkommende Vermieter. Tolle Wohnung und schöne und ruhige Anlage. Kurze Fahrwege zum Strand und zu Restaurants in der Gegend.