Geheel appartement

Vallone Apartment L, Galatina, Italy

Fotogalerie voor Vallone Apartment L, Galatina, Italy

Een ruime kamer met een vleugelpiano, grote gebogen ramen, een openhaard en een boekenplank.
Een slaapkamer met een bed, twee ramen, een stoel en een schilderij aan de muur.
Eetgelegenheid buiten
Gebouw
Een eetgedeelte met een ronde tafel, houten stoelen en een tafelkleed met dessin.

Geheel appartement

5 slaapkamers6 badkamers200 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vallone Apartment L, Galatina, Italy

  • Op de 2e en 3e verdieping van de elegante Villa Valone, aan de rand van Galatina, biedt dit charmante appartement een idyllisch vakantieverblijf voor vrienden en familie. Het appartement biedt comfortabel plaats aan 13 personen en is een uitstekende uitvalsbasis voor gasten om de historische stadjes en de beroemde prachtige stranden van Salento te verkennen.

    De villa ligt te midden van weelderige tuinen met groene gazons, bezaaid met sinaasappel- en pijnbomen en een prachtige fontein. Gasten betreden het appartement via een ruime hal met een vleugelpiano en een open haard. De inrichting combineert moderne en antieke meubels tot een comfortabele maar stijlvolle omgeving. De open woon-/eetkamer is ingericht met een bank, fauteuils, een eettafel en stoelen. Vanuit de eethoek leiden openslaande deuren naar een privéterras waar nog een tafel en stoelen staan om buiten te eten met uitzicht op de tuinen. De ruime, moderne keuken is goed uitgerust met een inductiekookplaat, oven, magnetron, vaatwasser, Nespresso-koffiezetapparaat en koelkast met vriesvak.

    Slaapgelegenheid
    Slaapkamers 1 - 3: Alle drie de slaapkamers met eigen badkamer zijn voorzien van airconditioning en hebben toegang tot een balkonterras; ze zijn elk ingericht met een tweepersoonsbed en een kledingkast.
    Slaapkamer 4: De vierde slaapkamer met eigen badkamer is voorzien van airconditioning en heeft toegang tot een balkonterras. Deze kamer is ingericht met een tweepersoonsbed, een eenpersoonsslaapbank en een kledingkast.
    Slaapkamer 5: Deze slaapkamer met eigen badkamer beschikt over een tweepersoonsbed, twee eenpersoonsbedden die aan elkaar kunnen worden geschoven, toegang tot een terras en airconditioning.

    Badkamers
    Badkamers 1–5: Alle vijf badkamers zijn voorzien van een douche, een wastafel, een toilet en een bidet.
    Extra: Er is een apart toilet met een toilet en een wastafel.

    Overig
    • Gratis wifi • Gemeenschappelijke tuin • Gemeenschappelijke eethoek buiten • Gemeenschappelijke barbecue • Zitgedeelte buiten • Tafeltennis • Smart-tv • Airconditioning • Centrale vloerverwarming • Open haard • Wasmachine • Rookmelder • Brandblusser • Haardroger • Privéparkeerplaats voor 4 auto’s – auto onmisbaar • Huisdieren toegestaan op aanvraag (honden tot 10 kg) • Kindvriendelijk

    Zelf inchecken: vanaf 16.00 uur
    Zelf uitchecken: uiterlijk om 10.00 uur

    Locatie
    De villa ligt op slechts 5 minuten lopen van het historische centrum van Galatina, dat bekend staat om zijn prachtige kerken, barokke architectuur en paleizen. Gasten kunnen de vele bezienswaardigheden van de stad te voet verkennen en onderweg even stoppen bij een van de vele cafés en bars. Een aanrader is de banketbakkerij Ascalone (6 minuten rijden), waar al sinds 1740 de authentieke en overheerlijke Pasticciotto Ascalone wordt geserveerd. Voor nog meer heerlijke lokale lekkernijen is de wekelijkse markt, die elke donderdagochtend plaatsvindt, zeker een bezoek waard.

    De villa ligt in het centrum van het schiereiland Salento, op 25 tot 30 minuten van beide kusten. Het zandstrand van Santa Marina al Bagno (25 minuten) is een geweldig uitstapje voor een dagje uit. De haven van Gallipoli (de ‘Mooie Stad’), die duizenden jaren geleden door Griekse kolonisten werd gesticht, ligt op slechts 30 minuten afstand. Hier vind je fascinerende historische bezienswaardigheden, oude stadsmuren en enkele van de beste visgerechten van Salento.

    Lecce (30 minuten), het „Florence van het Zuiden“, staat bekend om zijn prachtige barokke architectuur en zijn Romeinse ruïnes. Het is een juweel van een stad en zeker een bezoek waard. Niet alleen vanwege de rijke geschiedenis, maar ook vanwege het uitstekende eten en de leuke winkels.

    De dichtstbijzijnde luchthaven is Brindisi, op 50 minuten afstand.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 5,5 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 200 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT075029B400101532, LE07502942000028078
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Galatina in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Casa Museo del Tarantismo en Mausoleo Tonietti. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Lampada senza Luce en Torre dell'Orologio. Museo del Mare en La Vinolea zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Galatina
Meer appartementen in Galatina
Kaart
Galatina

In de buurt

  • Wijndomein Santi Dimitri Azienda Agricola
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Casa Museo del Tarantismo
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Lampada senza Luce
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Kerk van Santi Pietro e Paolo
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Basilica di Santa Caterina d'Alessandria
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Galatina - 9 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 54 min. rijden

Restaurants

  • Mcdonald's
    12 min. wandelen
  • Vinoria
    15 min. wandelen
  • Pasticceria Ascalone
    16 min. wandelen
  • Rosticceria Moscara
    11 min. wandelen
  • Alkemia
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vallone Apartment L, Galatina, Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Vallone Apartment L, Galatina, Italy inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Vallone Apartment L, Galatina, Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Vallone Apartment L, Galatina, Italy?

Dit appartement ligt in een landelijke omgeving, op 15 minuten wandelen van Wijndomein Santi Dimitri Azienda Agricola, Lampada senza Luce en Casa Museo del Tarantismo. Ook Cappella di San Paolo en Kerk van Santi Pietro e Paolo liggen op 2 km afstand. Stazione di Galatina ligt op 9 minuten wandelen.