Geheel appartement
LA PERLA AZZURRA
Appartement in Gaeta
Fotogalerie voor LA PERLA AZZURRA





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 119
inclusief belastingen en toeslagen
1 dec - 2 dec
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Appartement, uitzicht op jachthaven laden

Appartement, uitzicht op jachthaven
Hoogtepunten
Een gemeubileerd balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast
Verwarming met klimaatregeling
Alle foto's voor Deluxe appartement laden

Deluxe appartement
Hoogtepunten
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast
Verwarming met klimaatregeling
Verduisterende gordijnen
Alle foto's voor Superior appartement, balkon laden

Superior appartement, balkon
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast
Verwarming met klimaatregeling
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Lungomare Giovanni Caboto Vico 21 29, Gaeta, LT, 04024
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Lovely apartment with sea view
Lovely apartment with sea view
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 50 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 15 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 2.50 per persoon
- Toeslag voor parking in de buurt: EUR 8 per dag (op 800 meter afstand)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 00.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT059009C2ZB9FS5TZ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over LA PERLA AZZURRA
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
80 externe beoordelingen








