Geheel appartement

Ferienzimmer Alt Reddewitz

Fotogalerie voor Ferienzimmer Alt Reddewitz

Een rij kleurrijke gebouwen met traditionele Europese architectuur, waaronder versierde balkon en decoratieve ornaments.
Een kleine keuken met houten kastjes, een inbouwoven, een spoelbak en een koffiezetapparaat.
Een slaapkamer met een rode, gestructureerde muur, een bank, een bed met bloemenbeddengoed en een deur naar een buitenruimte.
Een kamer met een televisie, een bank, een stoel, een kast en een bed met een bloemenprint.
Een rustieke houten bank onder een blauweregen, een bakstenen muur en een rode deur die leidt naar een binnenruimte met een gestreept tapijt en een stoel.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ferienzimmer Alt Reddewitz

  • De drie vakantiewoningen bevinden zich in het huis van de eigenaar op een volledig omheind perceel van ongeveer 2.500 vierkante meter op een rustige locatie in Himmelpfort en hebben een aparte ingang. Het is ongeveer 500 meter naar de dichtstbijzijnde zwemplaats. Een restaurant en een minimarkt liggen ook op slechts een paar honderd meter afstand. Grotere winkelmogelijkheden en een treinstation liggen op ca. 8 km afstand. Er is ook een apart vakantiehuis (DZV452) op het terrein. Alle woningen beschikken over WLAN, een zithoek op het grondstuk met barbecue, ligstoelen, fietsenberging, tafeltennistafel, open haard voor een kampvuur, een schommel en een kleine kinderboerderij, evenals een parkeerplaats. beschikbaar. Een roeiboot is beschikbaar op afspraak tegen een vergoeding, en een kinderbedje en kinderstoel zijn ook beschikbaar op aanvraag. Eindschoonmaak en beddengoed zijn inbegrepen in de totale prijs. Ter plaatse te betalen: Elektriciteit en water naar verbruik, roeiboot (indien van toepassing) 10 EUR/dag. Breng je eigen handdoeken mee. Huisdieren zijn niet toegestaan in deze accommodatie.



    De vakantiewoning van ongeveer 30 m² is geschikt voor maximaal 3 personen (inclusief 1 baby tot maximaal 2 jaar) en bevindt zich op de begane grond van het huis. De flat is voorzien van een gecombineerde woon- en slaapkamer met gestoffeerde meubels, flatscreen tv, dvd-speler, radio, tweepersoonsbed (1,40 m breed), eethoek, een aparte keuken met elektrisch fornuis en oven, koelkast incl. vriezer, en een badkamer met douche, wc en haardroger. De flat heeft centrale verwarming en horren voor de ramen. Roken is alleen buiten toegestaan. De flat heeft een klein gemeubileerd terras voor het huis. Kinderbedje en kinderstoel zijn alleen beschikbaar op aanvraag!



    Himmelpfort is een door de staat erkend vakantieoord in Brandenburg en ligt tussen verschillende meren. Himmelpfort is een idyllisch dorpje midden in het natuurpark Uckermärkische Seen met kleine winkeltjes, restaurants en veel toeristische attracties. Daartoe behoren de kloostertuin met interessante weetjes over geneeskrachtige planten en kruiden, passagiersboottochten op het water, kano- en boottochten, rafttochten, trolleytochten en ook vissers komen aan hun trekken in de waterrijke omgeving. Waterwandelaars kunnen hun tochten in de regio plannen over de verschillende meren naar de Havel en zo verder stroomafwaarts. De langeafstandsfietsroute Berlijn-Kopenhagen loopt door de stad en Himmelpfort is ook ver buiten de grenzen van de regio bekend als kerstdorp. Tijdens de advent maken veel bezoekers een jaarlijkse bedevaart naar het dorp om de kerstman en de kerstmarkten te bezoeken. Het officiële kerstpostkantoor bevindt zich ook in Himmelpfort. Elk jaar komen daar honderdduizenden verlanglijstjes van kinderen binnen. In de buurt liggen grotere plaatsen zoals Fürstenberg/Havel (ca. 10 km) of Lychen (ca. 12 km), die veel winkelmogelijkheden, cafés, restaurants en bezienswaardigheden te bieden hebben.



    - Gratis parkeren op locatie

    - water, stroom, verwarm. excl.

    - Bedlinnen (inclusief)







    - Eigenaar woont op het perceel

    - Handdoeken niet aanwezig

    - Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt aan een rivier in Fürstenberg/Havel. Geniet van de prachtige natuur bij Naturpark Uckermärkische Seen en Natuurpark Feldberg Lake District. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Steinlabyrinth en El Dorado Templin. Bekijk onze reisgids voor Fürstenberg/Havel
Meer appartementen in Fürstenberg/Havel
Kaart
Fürstenberg/Havel OT H

In de buurt

  • Naturpark Uckermärkische Seen
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Zisterzienserkloster Himmelpfort
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Stolpsee
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Steenlabyrint
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Badestelle Haussee
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Fürstenberg (Havel) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Bella Napoli
    8 min. rijden
  • Al Porto
    8 min. rijden
  • Istanbul Döner
    9 min. rijden
  • Restaurant Kleeschen
    4 min. wandelen
  • Coffee & Travel
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienzimmer Alt Reddewitz?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ferienzimmer Alt Reddewitz inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienzimmer Alt Reddewitz uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienzimmer Alt Reddewitz?

Dit appartement ligt aan een rivier, op 5 minuten wandelen van Naturpark Uckermärkische Seen en Zisterzienserkloster Himmelpfort. Ook Stolpsee en Steinlabyrinth liggen op 10 minuten wandelen.