ALDEA FUQUENENSE ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Fúquene. Ain Karim Winery en Ecoparque Jusmar zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Parque Temático Gondava en Paleontologisch onderzoekscentrum bezoeken. Museo Paleontológico en Astronomisch Observatorium van Zaquencipa zijn ook een bezoek waard. Duik de natuur in tijdens activiteiten zoals mountainbiken en het volgen van een ecotour of maak gebruik van fietsverhuur om het omringende gebied te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Fúquene
Kilometro 22 via Ubate Chiquinquira, Puerto Laguna de Fuquene, Fuquene, Cundinamarca, 250620
In de buurt
Laguna de Fúquene
1 min. rijden - 0.8 km
Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans van Chiquinquirá
36 min. rijden - 40.0 km
Restaurants
Hato Chips
12 min. rijden
Restaurante Piedra Colgada
7 min. rijden
La Cabaña
11 min. rijden
Asadero campestre la parrilla de Arturo
12 min. rijden
Restaurante El Remanso Parrilla
8 min. rijden
Over deze accommodatie
ALDEA FUQUENENSE
Cottage aan het meer
Een buurtwinkel, een terras en shoppen ter plaatse vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij ALDEA FUQUENENSE. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een tuin en een wasserij.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Geldautomaat/bankservice, rookvrije accommodatie en een natuurreservaat
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en spelletjes
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij ALDEA FUQUENENSE bieden volop comfort met laptopwerkplekken en voorzieningen zoals gratis wifi.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 50000 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij ALDEA FUQUENENSE?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij ALDEA FUQUENENSE van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij ALDEA FUQUENENSE inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij ALDEA FUQUENENSE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat ALDEA FUQUENENSE?
Deze cottage ligt aan het water, op enkele stappen van Laguna de Fúquene en op 15,3 km van Piedra Colgada. Ook Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans van Chiquinquirá en Pozos Azules liggen op 52 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over ALDEA FUQUENENSE
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniela
17 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Habitación como se describe, anfitriona muy amable