Fotogalerie voor Modern two bedrooms apartment Marea Blue with sea view in Funtana





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4 67 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment for 5 persons, 200m from the beach, pool and garden for shared use
Apartment for 5 persons, 200m from the beach, pool and garden for shared use
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR74658656036
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
576142
Over deze buurt
dit appartement ligt in Funtana. Haven van Vrsar en Jachthaven van Poreč zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Dinopark Funtana en Aquacolors Poreč bezoeken. Aqua Golf Porec en Aquarium van Rovinj zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals zeilen en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en bergbeklimmen.

Funtana, Istarska županija
In de buurt
- Dinopark Funtana - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Aquacolors Poreč - 4 min. rijden - 3.5 km
- Haven van Vrsar - 6 min. rijden - 4.6 km
- Brulo-strand - 8 min. rijden - 6.0 km
- Špadići-strand - 12 min. rijden - 9.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Grano Duro - 13 min. wandelen
- Vetri Lobby Bar - 9 min. wandelen
- Il Segreto - 6 min. rijden
- Bistro Telor - 7 min. rijden
- Pool bar Valkanela - 4 min. rijden