Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2)
Het huis in Funtana heeft 4 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 10 personen. De accommodatie heeft een oppervlakte van 250 m², en Uitzicht op zee. Uw acommodatie ligt in een kindvriendelijke buurt. De woning bevindt zich op 0 m van het zandstrand "Beach", 0 m van het dorp "City", 0 m van de supermarkt "SuperMarket", 50 km van de luchthaven "Airport", 0 m van het busstation "BusStop".Tevens heeft u de beschikking over Terras, Barbecue, Openhaard, Internet (wifi), Haardroger, Centrale verwarming, Airconditioning, Gemeenschappelijk Zwembad, Buitenparkeerplaats (5 plaatsen) in Het zelfde gebouw, Televisie, Dvd.De aparte keuken, met inductie kookplaat, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, vaatwasmachine, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.
dit vakantiehuis ligt in Funtana. Haven van Vrsar en Jachthaven van Poreč zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Dinopark Funtana en Aquacolors Poreč bezoeken. Aqua Golf Porec en Aquarium van Rovinj zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Funtana
Beschikt Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2) over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2)?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2)?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Funtana ligt op 2 km afstand van Dinopark Funtana en Valkanela Strand. Ook Beeldhouwpark van Dušan Džamonja en Aquacolors Poreč liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home in Funtana with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3418-2)
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Valerian
24 okt 2024
Alles
Alles. Sehr netter, angenehmer und hilfsbereiter Vermieter. Die Lage ist sehr gut: nah von den Strände und von dem Zentrum. Sehr gute Ausstattung.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Philipp
28 aug 2024
Im Großen und Ganzen ein schöner Aufenthalt ☺️
Gute Lage und tolle Ausstattung ☺️
Poolanlage gehört gewartet sowie auch der Tennisplatz und das ganze rundherum!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Eckart
9 aug 2023
Komme gerne wieder !!!
Wunderbare Anlage, sehr persönlich gestaltet, schöner Garten, mit Blumen und Bäumen, "Leben im Freien " gut möglich! Sehr zuvorkommend Vermieter
Unangenehm waren Stechmücken, WLAN mit geringer Geschwindigkeit, nicht richtig funktionierender Geschirrspüler