Beste gasten, u bent op zoek naar een appartement met veel privacy en gastvrijheid, u bent bij ons aan het juiste adres. De vijf appartementen zijn gecategoriseerd met drie sterren, allemaal uitgerust met satelliet-tv, airconditioning, balkon ,. Er is een parkeerplaats voor elk appartement. Alle appartementen beschikken over gratis WiFi en gratis gebruik van fietsen. Belasting is inbegrepen in de prijs! Voor het verzamelen van de gasten is er een groot terras met tuinmeubelen en een bakstenen grill omgeven door groen. Bezoek ons en voel een vleugje van de Middellandse Zee in het kleine Istrische paradijs. Wij heten u van harte welkom.
dit appartement ligt in Funtana. Bezoek culturele hoogtepunten Beeldhouwpark van Dušan Džamonja en Gallerion Museum - Austro-Hungarian Navy Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Vrsar en Jachthaven van Poreč. Dinopark Funtana en Aquacolors Poreč zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Funtana
Zijn huisdieren welkom bij Funtana Apartments Budinjaš ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Funtana Apartments Budinjaš inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Funtana Apartments Budinjaš uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Funtana Apartments Budinjaš ?
Dit appartement in Funtana ligt op 15 minuten wandelen van Dinopark Funtana, Valkanela Strand en Beeldhouwpark van Dušan Džamonja. Ook Church of St. Martin en Haven van Vrsar liggen op 3 km afstand.