Nishitetsu Hotel Croom Hakata bevindt zich in Hakata Ekimae, een wijk in in Fukuoka, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het vlonderpad. Trek de natuur in bij Haven van Hakata en Ohori-park. Bezoek Kindermuseum Fukuoka Anpanman en Fukuoka Marine World (zeedierenpark) als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marine Messe Fukuoka. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Station Gion op 8 minuten wandelen en Kushida Shrine Station op 14 minuten. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Hotel met een chique stijl niet ver van Canal City Hakata (winkelcentrum)
Nishitetsu Hotel Croom Hakata bevindt zich dicht bij Tochoji-tempel en Marine Messe Fukuoka en biedt een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen), een buurtwinkel en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant met Japanse gerechten, 2F 博多 飛うお, serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en valetparkeerservice
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een automaat en bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie, een feestzaal en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 503 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Valetparkeren ter plaatse (JPY 2.000 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: JPY 2.000 per persoon
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
2F 博多 飛うお
Dingen om te doen
Overdekte warmwaterbron
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Volledig uitgeruste spa
Massage
Onoverdekte warmwaterbron
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Overdekte warmwaterbron
Temperatuur van warmwaterbron: 41 ºC
Warmwaterbron geopend van 15.00 uur tot 01.00 uur
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
14 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2006
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je moet ten minste 20 jaar zijn om in een kamer te verblijven waar je mag roken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kunnen er 2 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: JPY 50.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 2000 per persoon
Valetparkeerkosten: JPY 2000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot 01.00 uur.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
Nishitetsu Hakata
Nishitetsu Hakata Fukuoka
Nishitetsu Inn
Nishitetsu Inn Hakata
Nishitetsu Inn Hakata Fukuoka
Nishitetsu Hotel Croom Hakata
Nishitetsu Hotel Croom
Nishitetsu Croom Hakata
Nishitetsu Croom
Nishitetsu Croom Hakata
Nishitetsu Hotel Croom Hakata Hotel
Nishitetsu Hotel Croom Hakata Fukuoka
Nishitetsu Hotel Croom Hakata Hotel Fukuoka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata?
Vandaag, 11 mrt. 2026, kost een verblijf bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata van één nacht voor twee volwassenen op 15 mrt. 2026 min. € 88, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van JPY 2000 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Nishitetsu Hotel Croom Hakata?
Dit wellness hotel ligt in Hakata Ekimae, op 15 minuten wandelen van Tochoji-tempel en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Marine Messe Fukuoka en Ohori-park liggen op 5 km afstand. Station Fukuoka Hakata ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Gion is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Nishitetsu Hotel Croom Hakata
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 573 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
573
Gastenscore: 8 - Goed. 307 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
307
Gastenscore: 6 - Redelijk. 75 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
75
Gastenscore: 4 - Matig. 28 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
28
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
YOSHIO
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
綺麗でした
YOSHIO
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kitty Ling Yee
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room is clean and supplies replenished even though not the day for housekeeping.
Kitty Ling Yee
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Tomoya
9 feb 2026
部屋のレイアウトがとても使いやすく、快適に過ごせました。
Tomoya
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
HIROKO
Reisde met partner
9 feb 2026
すべて良かった。
駅チカでホテルの中に大浴場が素晴らしい。
それも広々として良かった。
HIROKO
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Kazuo
5 feb 2026
可もなく不可もなし
Kazuo
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Kenji
Reisde met familie
31 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
well-located hotel walking distance from hakata station. room was a little small but spotless, breakfast was mediocre and probably not worth the money. however the onsen was excellent — there's an outdoor and indoor section, and both were well-maintained and beautiful. would recommend for an onsen stay.
Ilyda
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Hitomi
Reisde met partner
22 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Public bath
Hitomi
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
NAOTAKA
Reisde met familie
17 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食のメニューが豊富で美味しかった
NAOTAKA
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Yiu Kwan
12 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
好
Yiu Kwan
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ryoichi
Reisde met familie en kleine kinderen
12 jan 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食美味しかったです
Ryoichi
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Ka ho flora
11 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten