dit appartement ligt in Wijk Chuo, een wijk in Fukuoka. Trek de natuur in bij Haven van Hakata en Ohori-park. Bezoek Kindermuseum Fukuoka Anpanman en Fukuoka Marine World (zeedierenpark) als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marine Messe Fukuoka of PayPay Dome. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een wasmachine, gratis wifi en een veranda zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit appartement heeft 6 kamers met pantoffels en een haardroger. Elke kamer heeft een veranda. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke flatscreentelevisie van 50 cm heeft digitale zenders.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 cm met digitale zenders
Buiten
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (79 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bestemmingstoeslag: JPY 200 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HOTEL RESIDENCE Haruyoshi
HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi Fukuoka
HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi Aparthotel
HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi Aparthotel Fukuoka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi?
Vandaag, 6 mrt. 2026, kost een verblijf bij HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi van één nacht voor twee volwassenen op 8 mrt. 2026 min. € 114, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi?
Dit appartement ligt in Wijk Chuo, op 10 minuten wandelen van Yanagibashi Rengo-markt en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Haven van Hakata en Marine Messe Fukuoka liggen op 5 km afstand. Station Watanabe-dori ligt op 9 minuten wandelen en naar Kushida Shrine Station is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 41 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 41 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 41 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 41 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 41 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
SHEUE CHING
11 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The spacious apartment is clean and neat. Amenities is good enough.
SHEUE CHING
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Akane
5 jan 2026
Akane
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Yasuhiro
10 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was one of my preferred place that we stayed in. It’s a bit of a walk from Hakata station, but the amount of space you get is a great trade off . The place was pretty clean and safe and big for 4 adults and a child to stay comfortably . We only had an issue with the check in process . The system used wasn’t working properly. (No fault of our own, the lady apologized) . I do recommend this place for a stay in Fukuoka
Shari-Ann
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
JONG CHUL
Reisde met familie
10 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
JONG CHUL
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
PARaK
Reisde met familie
29 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
PARaK
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
johnny
23 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good stay
johnny
7 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
YOJI
14 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
YOJI
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
JENNIFER
Reisde met familie
4 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place too bad it was a short trip
JENNIFER
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Sunwoong
Reisde met een groep
28 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Sunwoong
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
MISAYO
27 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
MISAYO
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
TOMOKO
Reisde met familie en kleine kinderen
27 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
広くて、清潔で、快適に過ごせました。
ありがとうございました。
TOMOKO
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
KOJI
Reisde met familie
13 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても過ごしやすかったです!
KOJI
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Jeff
Reisde met familie
9 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place we rented was impeccably clean and had everything we needed for a stay.
Jeff
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Megan
Reisde met familie
2 jul 2025
Positief: Netheid
worst experience in Japan
The first floor is under renovation and they drilled the floor from 9am so we couldn't sleep at all. We travelled a lot in the past few days and expected to fully rest on Sunday but we couldn't stay in the apartment due to huge noise.
Moreover, their cleaners are impolite. We were doing the final check around 10am incase stuff left in the room. The door was open without ring the doorbell and didn't apologize when finding we were still in the room. I understand the check out time is 10am but even 1-2 minutes is not allowed.....There is no place to keep luggages after checkout. If your flight is not in the morning, you'd better to consider carefully.
Megan
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
hiroyo
Reisde met familie en kleine kinderen
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten