Geheel appartement

El Stanza Tenjin East

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor El Stanza Tenjin East

Appartement | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Appartement | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Appartement | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Exterieur
Exterieur

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 431.72 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

El Stanza Tenjin East

Dit rookvrije appartement beschikt over een automaat. Dit appartement bevat een keuken met een kookplaat en microgolfoven, naast gratis wifi en een lcd-televisie met digitale zenders. Een eetruimte, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van pantoffels en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, een bidet, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta.

In dit appartement in Fukuoka is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke lcd-televisie van 40 inch heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Minikoelkast

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Lcd-tv van 40 inch met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmiddel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift (180 centimeter brede deur)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Automaat
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

El Stanza Tenjin East Fukuoka
El Stanza Tenjin East Apartment
El Stanza Tenjin East Apartment Fukuoka

Over deze buurt

dit appartement ligt in Wijk Hakata, een wijk in Fukuoka. Trek de natuur in bij Haven van Hakata en Ohori-park. Bezoek Kindermuseum Fukuoka Anpanman en Fukuoka Marine World (zeedierenpark) als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marine Messe Fukuoka of PayPay Dome. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Meer appartementen in Fukuoka
Kaart
11-3 Chikkohonmachi Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka, 812-0021

In de buurt

  • Ferryhaven van Fukuoka
    Ferryhaven van Fukuoka
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Fukuoka Kokusai Center
    Fukuoka Kokusai Center
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Haven van Hakata
    Haven van Hakata
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Marine Messe Fukuoka
    Marine Messe Fukuoka
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Internationaal Congrescentrum Fukuoka
    7 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Nakasu-kawabata - 16 min. wandelen
  • Station Fukuoka Tenjin - 17 min. wandelen
  • Fukuoka (FUK) - 14 min. rijden

Restaurants

  • 博多豊一
    4 min. wandelen
  • ラコンテ
    8 min. wandelen
  • 八千代ダーメン
    1 min. wandelen
  • 海の眺えるレストラン ふよう
    15 min. wandelen
  • Restaurant Sola
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij El Stanza Tenjin East?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij El Stanza Tenjin East inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij El Stanza Tenjin East uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat El Stanza Tenjin East?

Dit appartement ligt in Wijk Hakata, op 5 minuten wandelen van Toren van de Haven van Hakata en Haven van Hakata. Ook Canal City Hakata (winkelcentrum) en Marine Messe Fukuoka liggen op 2 km afstand. Station Nakasu-kawabata ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Gofukumachi is het 17 minuten wandelen.

Beoordelingen over El Stanza Tenjin East