Geheel appartement·Particuliere eigenaar
2 double beds, free Wi-fi, can accommodate up to 4 people 【ANY INN FUKUOKA NANAKUMA
Appartement in Fukuoka
Fotogalerie voor 2 double beds, free Wi-fi, can accommodate up to 4 people 【ANY INN FUKUOKA NANAKUMA





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Guest House GENESIS OF FREEDOM INN
Guest House GENESIS OF FREEDOM INN
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
De prijs is € 62
1 feb - 2 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie M400039345
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
福岡市, 福岡県
In de buurt
PayPay Dome12 min. rijden - 13.7 km
Canal City Hakata (winkelcentrum)14 min. rijden - 8.6 km
Marine Messe Fukuoka16 min. rijden - 9.7 km
Haven van Hakata16 min. rijden - 9.9 km- Yusentei-park6 min. rijden - 5.0 km
Lokaal vervoer
- Station Nanakuma - 5 min. wandelen
- Station Nishitetsu-Fukuoka - 7 min. rijden
- Fukuoka (FUK) - 31 min. rijden
Restaurants
- ラ ーメンピース5 min. wandelen
- 地獄の担担麺 麺や 一鬼 七隈店6 min. wandelen
- シブシャンカル 七隈店6 min. wandelen
- 無邪気6 min. wandelen
- Starbucks6 min. wandelen








