Fujizakura Onsen Ryokan ligt in Fuefuki. Bezoek culturele hoogtepunten Kikyou-ya Banketbakkerijmuseum en Museum van de Prefectuur Yamanashi. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Hottarakashi-onsen en Yamanashi Mars-wijnmakerij. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Kose-sportpark of Amfitheater. Bekijk onze reisgids voor Fuefuki
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Fujizakura Onsen Ryokan inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Fujizakura Onsen Ryokan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Fujizakura Onsen Ryokan?
Dit hotel in Fuefuki ligt op 2 km afstand van Yamanashi Mars-wijnmakerij, Plaatselijk Museum van Fuefuki, Kasugai – Huis van Ogawa Masako en Wijnmakerij Monde. Ook Kikyou-ya Banketbakkerijmuseum en Shingen no Sato-tuin liggen op 3 km afstand. Station Fuefuki Isawaonsen ligt op 22 minuten wandelen.