Gehele woning

Almijara by Interhome

Fotogalerie voor Almijara by Interhome

Woonruimte
Strand
Luchtbeeld van een kustplaats met een opvallend rond gebouw met een dak in de vorm van een ster, omgeven door een rotsachtige kustlijn en helderblauw water.
Zwembad
Privékeuken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Barbecue
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Almijara by Interhome

  • Mooi, comfortabele villa "Almijara". 4 km van het centrum van Nerja, 4 km van zee, 4 km van het strand. Voor alleengebruik: openluchtzwembad hoekig (10 x 4 m, 100 - 175 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 01. Jan. - 31. Dec.). Bushalte 500 m. Auto noodzakelijk. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. Laden en lossen van de baggage is mogelijk bij het huis.
    "Morea", villa 5-kamers 200 m2. Woon-/eetkamer met aparte WC, Digitale TV, air-conditioning en heteluchtverwarming. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm), air-conditioning en heteluchtverwarming. Uitgang naar het terras, naar het zwembad. 1 kamer met 1 2-pers bed (190 cm, lengte 200 cm), bad/WC, air-conditioning en heteluchtverwarming. Uitgang naar het terras, naar het zwembad. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Uitgang naar het terras. Douche/WC, aparte WC. Souterrain: 1 open groot kamer met 2 2-pers bedden (160 cm, lengte 200 cm), douche/WC en air-conditioning. Speelkamer. 2 douche/WC's. Terrasmeubelen, barbecue, ligstoelen. Panoramazicht op zee, de bergen en de plaats. Ter beschikking: wasmachine, droger, strijkijzer, kinderstoel, kinderbed, haardroger. Internet (WiFi, gratis). VUT/MA/93453 // Reg. Nr.: ESFCTU0000290130007893750000000000000000VUT/MA/934539

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)
    Kinderstoel
    Kinderstoel (3000-01-01 - 2028-04-27)
    Kinderstoel (3000-01-01 - 2028-04-27)

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar) 5.0 EUR Bookable extra per day (3000-01-01 - 2028-04-27)
    Babybed (tot 2 jaar) 5.0 EUR Bookable extra per day (3000-01-01 - 2028-04-27)
    kastbed 6.0 EUR Bookable extra per person/day

    Deposit information:
    Borgsom in contanten of per creditkaart (Visa/Mastercard): 300.0 EUR
    #ES5405.53.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Frigiliana. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Balcon de Europa en Het Paleis van de Graven van Frigiliana. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals The Botanical Garden of Santa Fiora en Centro Cultural Villa de Nerja een bezoekje brengen. Aerobaby Medina en Acuario de Almuñécar zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals zeilen of voor een outdooravontuur zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Frigiliana
Meer vakantiehuizen in Frigiliana
Kaart
Nerja

In de buurt

  • Een grote stenen brug met meerdere bogen die een vallei overspant, omgeven door heuvels en schaarse begroeiing.
    Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Een kustplaatsje met een strand, boten en bergen op de achtergrond.
    Playa Burriana
    7 min. rijden - 6.1 km
  • Een standbeeld van een man in pak aan de kust, met rotsachtige kliffen en een uitzicht op een stad op de achtergrond.
    Balcon de Europa
    8 min. rijden - 6.5 km
  • Een stadsbeeld in de schemering met een opvallend gebouw met een koepel en een groot schip in de voorgrond.
    Haven
    58 min. rijden - 70.2 km
  • Museo Arqueologico de Frigiliana
    3 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 73 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante El Puente
    7 min. rijden
  • Kafunè Specialty Coffee
    6 min. rijden
  • El Boquetillo
    4 min. rijden
  • Restaurante El Mirador De Frigiliana
    4 min. rijden
  • Restaurante Bar Virtudes
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Almijara by Interhome over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Almijara by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Almijara by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Almijara by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Almijara by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Frigiliana ligt op 3 km afstand van Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, Museo Arqueologico de Frigiliana en Het Paleis van de Graven van Frigiliana. Ook Kasteel van Lizar en The Botanical Garden of Santa Fiora liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Almijara by Interhome

10

Uitzonderlijk

10

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
7 nachten verbleven in juli 2026