Gehele woning

Friedrichskoog-Strandpark 3

Fotogalerie voor Friedrichskoog-Strandpark 3

Een moderne woonkamer met een modulaire bank, een witte salontafel, en een eethoek met stoelen en een tafel.
Een moderne woonkamer met een grijze modulaire bank, een witte salontafel en een eethoek met een lange houten tafel en zwarte stoelen.
Een zwembad met glijbaan, een jacuzzi en uitzicht op de omgeving door grote ramen.
Een hoekjacuzzi met een ingebouwde zitplaats en bedieningspaneel, omgeven door houten wanden en een raam.
Een hottub met bedieningspaneel, raam en ventilatie.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Friedrichskoog-Strandpark 3

  • Het poolhuis met een eigen zwembad en wellnessoase staat garant voor comfort en afwisseling voor het hele gezin. Het vakantiehuis ligt direct achter de dijk, op slechts enkele meters afstand van het Nationaal Park Waddenzee, en naast het kleine centrum van Friedrichskoog-Spitze. Vanaf hier bent u snel in Friedrichskoog met zijn beroemde zeehondenopvangcentrum en de grote piratenspeeltuin. Ook bij het huis kunnen kinderen en honden zich op het terrein van meer dan 1.000 m² naar hartenlust uitleven.

    Een voetbalveld, volleybalveld en een kabelbaan bevinden zich in het kuurpark op slechts enkele meters afstand.

    Geniet het hele jaar door van zwemplezier: het grote zwembad met tegenstroominstallatie en glijbaan voor de kinderen zorgt voor plezier voor jong en oud. De wellnessruimte beschikt over een sauna en een stoomsauna. Met één druk op de knop kunt u genieten van verschillende badvormen en zelf uw persoonlijke welzijnsklimaat bepalen.

    In het zwembadgedeelte bevindt zich bovendien een aparte whirlpool met massagestralen, die plaats biedt aan maximaal 5 personen.

    Alle drie de douches in het huis zijn uitgerust met comfortabele thermostaten.

    Op warme zomeravonden nodigt het grote terras vlak bij de zee uit om te blijven hangen, terwijl het in de herfst en winter bijzonder gezellig is bij de open haard in de woonkamer. Er staat een houtskoolbarbecue ter beschikking van de vakantiegasten. Om naar muziek te luisteren en meer kunt u in het vakantiehuis gebruikmaken van de spraakassistent „Alexa“.

    Alle slaapkamers beschikken over verduisteringsmogelijkheden voor een aangename nachtrust. Alle ramen zijn voorzien van horren.

    Ter plaatse is er op de grote parkeerplaats een oplaadpunt voor twee elektrische auto’s (tegen betaling). Direct bij het huis is opladen niet mogelijk.

    Informatie over het huis:

    Sommige foto’s kunnen voorbeelden van inrichtingen zijn. Het soort vloerbedekking en de kleur van het interieur en het huis kunnen variëren. Zwembaden en sauna’s zijn in alle huizen van dit type identiek.

    Houd er rekening mee dat het meubilair slechts is ontworpen voor een gewicht tot 120 kg.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten exclusief



    Optioneel:

    - Bedlinnen + handdoek: 22.00 EUR/p.p. per verblijf







    - Zwembad met tegenstroom (0m2)

    - Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 2



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Friedrichskoog. Bezoek Seehundstation Friedrichskoog en Jachthaven van Büsum als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Badestrand Friedrichskoog. Bekijk onze reisgids voor Friedrichskoog
Meer vakantiehuizen in Friedrichskoog
Kaart
Friedrichskoog, Schleswig-Holstein

In de buurt

  • Badestrand Friedrichskoog
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Seehundstation Friedrichskoog
    9 min. rijden - 6.7 km
  • Familienlagune Perlebucht
    53 min. rijden - 63.2 km
  • Büsumer Strand
    54 min. rijden - 62.3 km
  • Leuchtturm Büsum
    54 min. rijden - 62.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Sankt Michaelisdonn - 31 min. rijden

Restaurants

  • Krabben Stübchen
    10 min. rijden
  • Seaside 26
    5 min. wandelen
  • Deichrestaurant zur Spitze
    4 min. wandelen
  • Stulle & Pulle
    37 min. rijden
  • Deichbär
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Friedrichskoog-Strandpark 3 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Friedrichskoog-Strandpark 3?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Friedrichskoog-Strandpark 3 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Friedrichskoog-Strandpark 3 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Friedrichskoog-Strandpark 3?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 5 minuten wandelen van Badestrand Friedrichskoog en Waddenzee. Ook Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Seehundstation Friedrichskoog liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Friedrichskoog-Strandpark 3

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Der Urlaub war sehr schön nur am Whirlpool sollte noch was gemacht werden. Das Wasser ist umgekippt könnten ihn nicht ein zweites Mal nutzen was schade war.
7 nachten verbleven in september 2025