Log Cabin 12 with Hot Tub at Osborn Boat Ramp on Patoka Lake
Cabin 12 is a 2-story log cabin at the Osborn Boat Ramp on Patoka Lake in Southern Indiana located 10 minutes from French Lick, Indiana Great for multi family guests. Each Level has it's own entrance and porch. The lower level has anew 6 person hot tub. We have new cedar beds in the lower level. This cabin is perfect for larger groups. There is a new gas grill that is the perfect size for grilling for a large group. The upper level has a bedroom with 2 beds, living area, streaming channels, gas fireplace, kitchen,full bathroom, and covered porch with outdoor furniture & ceiling fan. The lower level has a large open floor plan with living area, streaming channels, fully equipped kitchen, full bathroom, and covered porch with outdoor furniture & ceiling fan. The kitchens have pots, pans, plates etc. You will need to bring spices and your food. The cabin has a gas grill. You will need to bring firewood. There is a gas station and Dollar General conveniently located 5 minutes form the cabin. Bedding - 1 Queen and 1 Full in the bedroom upstairs, sofa bed in the living room, Downstairs has 4 full beds, 1 single sofa bed and 1 roll a way bed. Sleeps 16 comfortably. No smoking inside cabins. Smoking is permitted on outside decks. Fire pit located by the lower-level porch. Swing set for the kids nearby. Games can be found in the cabin and on the porch. Hammock Forest, Outdoor Library and Hiking Trail on the property. Click here for a link to a video on everything our cabins and the area has to offer! Sorry pets are not allowed in this cabin.
Have your boat on the water in minutes!
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Spellen
Buiten
Gasbarbecue
Patio
Tuinmeubels
Vuurplaats
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een spa
Op het platteland
Dingen om te doen
Casino in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en nabij pretparken in French Lick. Bezoek Indiana Railway Museum en West Baden Springs Hotel, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Patoka Lake en Newton-Stewart State Recreation Area. Big Splash Adventure en FLWB Indoor Karting zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals paardrijden en wandelen. Bekijk onze reisgids voor French Lick
Zijn huisdieren welkom bij Log Cabin 12 with Hot Tub at Osborn Boat Ramp on Patoka Lake?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Log Cabin 12 with Hot Tub at Osborn Boat Ramp on Patoka Lake inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Log Cabin 12 with Hot Tub at Osborn Boat Ramp on Patoka Lake uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Log Cabin 12 with Hot Tub at Osborn Boat Ramp on Patoka Lake?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op enkele stappen van Patoka Lake en op 15 km van Newton-Stewart State Recreation Area en Patoka Lake Swimming Beach. Ook Hoosier National Forest en Jackson State Recreation Area liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Log Cabin 12 with Hot Tub at Osborn Boat Ramp on Patoka Lake
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 16 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jim D.
13 sep 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
review
Very nice place to stay and enjoy the lake.
2 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jim D.
27 sep 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice Cabin
had a nice stay
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lance M.
11 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Had a great time
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sherri S.
23 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Weekend Mini Vacartion
Extremely clean and cabin had all you needed. Great playground
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kristy A.
28 nov 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Thanksgiving
Cabin was as described. Stocked very well compared to other VRBOs we have visited. We had a wonderful time!
3 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Casey S.
24 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very enjoyable
Very clean! Great communication with owner! Awesome access to Patoka Lake! Great vacation spot for large group and families!
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daryl H.
21 dec 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Pretty good time’
We hosted our Friendsgiving, played games and had a good time! Hot tub was awesome.
3 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Clifton W.
12 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Checking out Patoka lake
It is what we hoped for. We will be back this spring when I can work out a good week for my kids and grandkids.
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kimmy R.
11 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
French Lick Cabins at Patoka Lake...legit a good choice for comfort.
The owners of this property were responsive months in advance in planning for our stay. They have gone to great effort to bring the comforts of home to their cabins. Kitchens were well stocked with many items needed in preperation and serving. Linens and bedding more than adequate. I gave 4 stars for advertising accuracy, but to be fair to owners...it was the previous renters who failed to raise awareness to the mgmt of a key missing pictured item often used for outdoor activities. Our site provided privacy and the large grill helped feed our group adequately. It rained and hampered some of our planned outdoor activities, but having a hot tub and local points of interest, helped with teenage and youthful boredom. Advice...contact sites to prearrange tickets ahead of your stay...some activities are sold out months in advance.Otis is truly a wonder to behold visually, and lots of interactive play on the site playground, for both kids and adults. Excellent family time, something for everyone, and we will be back. Hopefully filling more cabins next time. Thanks French Lick Cabins for all the memories.
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mary V.
10 jul 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Family had a great time just wished we had stayed longer
Very easy and informative
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shannon S.
23 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Weekend Get-a-way
Property worked great for our family reunion/summer get a way. 3 families (2 adults, 2 adults, 2 adults, and 3 children)
3 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Karen F.
21 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie