Gehele woning

New house with terrace and garden for 6

Fotogalerie voor New house with terrace and garden for 6

Een modern buitenontbijtgedeelte met een houten terras, een tafel en kleurrijke stoelen.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een houten tafel voor vier personen, en een groot raam met uitzicht op een houten terras.
Een modern gebouw met een houten gevel en een zwarte deur, omgeven door groen en een heldere lucht.
Een moderne eetruimte met een houten tafel gedekt voor vier personen, omringd door rieten stoelen.
Een kuststrand met helder turquoise water, een rotsachtige kustlijn en dichte dennenbomen.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

New house with terrace and garden for 6

  • Welkom in Fouesnant, tussen Pointe de Beg-Meil en Pointe de Cap Coz, in een nieuw gelijkvloers huis, ideaal voor een vakantie met familie of vrienden. Dit moderne en lichte, volledig uitgeruste huis heeft een tuin, een gemeubileerd terras en een barbecue om optimaal te genieten van maaltijden in de buitenlucht. Op slechts een paar minuten afstand kun je de prachtige zandstranden ontdekken, een wandeling maken over de kustpaden of je laten verleiden door de watersportactiviteiten die in de baai worden aangeboden. Maak een onvergetelijke dagtrip naar de Glénan-archipel of geniet van de lokale specialiteiten: crêpes, zeevruchten, ambachtelijke cider… Fouesnant nodigt je uit voor een authentiek verblijf in het hart van Zuid-Finistère.



    Open de voordeur en ontdek een gezellige woonruimte van bijna 30 m², licht en functioneel, met directe toegang tot het terras. De open keuken, modern en van alle gemakken voorzien (koelkast, vriezer, oven, magnetron, vaatwasser), biedt je alles wat je nodig hebt om te koken alsof je thuis bent. Voor je ontbijt staan er ook een filterkoffiezetapparaat, een waterkoker en een broodrooster tot je beschikking. Maaltijden kun je gezellig delen aan de eettafel voor 6 personen, en aan het eind van de dag kun je lekker ontspannen in de woonkamer met een comfortabele bank en een salontafel (de televisie werkt niet).



    Het slaapgedeelte bestaat uit drie slaapkamers: twee hebben een queensize bed (160x190 cm), terwijl de derde, met een stapelbed voor twee personen, directe toegang biedt tot het terras.



    Een badkamer met douche en haardroger, evenals een apart toilet, maken de accommodatie compleet.



    Er is een reiswieg en een kinderstoel in het huis aanwezig.



    Voor je gemak staan er een wasmachine, strijkijzer en strijkplank tot je beschikking. Op de binnenplaats zijn twee eigen parkeerplaatsen beschikbaar, en in een schuur kun je fietsen of strandspullen veilig opbergen.

    Er is ook een oplaadpunt voor je elektrische auto beschikbaar.



    De accommodatie is ideaal gelegen voor gezinnen en bevindt zich op:



    - 1 km van het strand van Kerveltrec

    - 1 km van het strand van Bot-Conan

    - 2 km van restaurant „La Casa Pépé“

    - 2 km van restaurant „La Boite à Sardines“

    - 2 km van restaurant „L’Olivier“

    - 3 km van het stadje Fouesnant

    - 1 km van de supermarkt „Cocci Market“

    - 3 km van de supermarkt U Express Fouesnant

    - 3 km van het watersportcentrum Fouesnant Cornouaille

    - 3 km van het zwembad Les Balnéides

    - 7 km van de golfbaan "de Cornouaille"

    - 7 km van het pretpark "GLAZ AVENTURES"

    - 12 km van het waterpark „Tytaz Wakepark“

    - 17 km van het treinstation van Quimper

    - 17 km van het ziekenhuiscentrum van Cornouaille



    De gemeente Fouesnant, gelegen aan de zuidkust van Finistère, betovert je met zijn ongerepte landschappen tussen fijne zandstranden, bossen en moerassen. De karakteristieke wijk Beg-Meil biedt een idyllische omgeving met baaien met turkoois water en kustpaden die uitnodigen tot wandelen. Dit voormalige vissersdorpje heeft zijn authentieke charme weten te behouden en biedt tegelijkertijd een levendige sfeer aan zee. Tussen watersporten, het proeven van zeevruchten en wandelingen met uitzicht op de Glénan-archipel belooft Beg-Meil een verkwikkend verblijf. Een echte oase van rust voor natuurliefhebbers en iedereen die op zoek is naar ontspanning aan zee!



    Deze accommodatie beschikt over een conciërgeservice met een team dat gedurende je hele verblijf beschikbaar is voor persoonlijke service.

    Tijdens je verblijf wordt het beddengoed niet verschoond en is er geen schoonmaakdienst.



    Deze gemeubileerde accommodatie heeft geen wifi-verbinding.



    Deze gemeubileerde accommodatie is niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.



    Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie, maar de tuin is niet omheind.



    De toeristenbelasting wordt bij de huurprijs opgeteld en moet voor je verblijf worden betaald.



    REF: hoomy12395

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Fouesnant vlak bij een waterpark. Bezoek culturele hoogtepunten Maison des Marais en Station marine de Concarneau. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Visserijmuseum en De Locmaria Priory Tuin. Parc Botanique de Cornouaille en Jardin de la Retraite zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fouesnant
Meer vakantiehuizen in Fouesnant
Kaart
Fouesnant

In de buurt

  • Een zandstrand met rotsformaties en een heldere lucht.
    Plage du Cap Coz
    3 min. rijden - 2.8 km
  • Plage de Kerveltrec
    16 min. wandelen - 1.3 km
  • Plage de Fouesnant
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Pointe de Mousterlin
    11 min. rijden - 9.4 km
  • Ommuurde Stad Cocarneau
    24 min. rijden - 20.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Bannalec - 32 min. rijden
  • Quimper (UIP-Quimper - Cornouaille) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Le Grand Large
    10 min. rijden
  • Le Canot'
    5 min. rijden
  • Le Grand Bleu Bar Tabac Presse Pmu Snack
    19 min. rijden
  • Crêperie l'Ile Saint Nicolas
    5 min. rijden
  • Bar des Sports
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij New house with terrace and garden for 6?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij New house with terrace and garden for 6 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij New house with terrace and garden for 6 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat New house with terrace and garden for 6?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Fouesnant ligt op 2 km afstand van Plage de Kerveltrec, Golf van Biskaje en Plage de Fouesnant. Ook Plage de Kerambigorn en Plage du Cap Coz liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over New house with terrace and garden for 6

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

La Télé qui ne fonctionne pas !

L'emplacement de la maison qui est idéale. Il faut faire intervenir quelqu'un pour la télé car pas normal de payer le prix normal et de ne pas avoir une télé qui fonctionne ! Avoir un jardin un peu mieux entretenu car les mauvaises herbes sur le pourtour de la maison ne fait pas super propre ainsi que les rebords et pourtour de fenêtres et petit bémol également sur le barbecue près des bambous et pas super entretenu également .