Folignocentro ligt in Foligno in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sint-Franciscusbasiliek (Assisi) en Kathedraal van San Feliciano (Duomo). Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Arnaldo Caprai Wijnmakerij en Cantina Terre dei Nappi. La Giostrina dei Canapè en Spello Vlooienmarkt zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Foligno
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per verblijf); reserveren verplicht
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Voorzieningen
Automaat
Reisgidsen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 24 april 2025 tot 23 april 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per verblijf (op 100 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT054018C201033079
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Folignocentro Foligno
Folignocentro Affittacamere
Folignocentro Affittacamere Foligno
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Folignocentro?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Folignocentro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Folignocentro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Folignocentro?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in het centrum van Foligno, vlak bij Foligno Palazzo Comunale en Palazzo Trinci. Ook Kerk van Santa Maria Infraportas en Kathedraal van San Feliciano (Duomo) liggen op 5 minuten wandelen. Station Foligno ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Folignocentro
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
8,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
paolo
13 feb 2025
Positief: Personeel en service
Poteva esser meglio ...
Posizione perfetta .. in pieno centro, a pochi passi dalla stazione. Qualche disavventura con acqua calda e wifi (i telefoni in camera e in balcone non funzionano) tv ... basterbbe poco per renderlo un buon soggiorno. Inclusa una colazioncina da due soldi. Avere il bollitore in camera, ma neanche acqua o una bustina di té, o un bicchiere ... tanto vale non metterlo.
Chi lo gestisce gentilissima nel risolvere gli inconvenienti