Pousada Holiday biedt onder andere een tuin. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en ligstoelen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een feestzaal, een kluis bij de receptie en parasols
Barbecues, vergaderruimtes en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pousada Holiday bieden voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pousada Holiday?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pousada Holiday inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pousada Holiday uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pousada Holiday?
Dit hotel in Canasvieiras ligt aan het strand, binnen 15 minuten wandelen van Strand van Canasvieiras en Igreja São Francisco de Paula. Ook Praia de Canajurê en Canasvieiras Pier liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,6
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 22 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 22 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JOSE ROBERTO
21 dec 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
apto atendeu bem minhas expectativas, com excelente localização e muito proximo a praia
JOSE ROBERTO
5 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
celso
11 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
o lugar onde esta a pousada é muito top.
cafe da manha simples, mas bem feito
local lindo
a unica coisa que deixou a desejar foi as condições das roupas de cama ( eram bem limpas, mas infelizmente estavam bem velhas e com alguns furos ) mas no geral foi tudo ok
celso
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Douglas
19 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Incrível
O lugar é extremamente acolhedor e fomos recepcionados super bem. A localização, o cuidado nos pequenos detalhes e até a comunicação com a dona do lugar tornam toda a estadia acima de qualquer expectativa. Já estamos fazendo planos de voltar 😂
Douglas
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JUAN
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
nice place, well located, but there was no soap, not even shampoo at bathroom, and I just received one toilet paper, besides that, nice place! I'd come back
JUAN
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ezequiel
27 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
El departamento muy bien, a nuevo.
Conexión a internet muy mala.
Desayuno incluido y pagado en Expedia pero no incluido en la propiedad.
Zona insegura.
Ezequiel
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NORBERTO
8 dec 2021
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
excelente el lugar y la atencion
NORBERTO
5 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marina Cristina da
22 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cordialidade dos funcionários, localização da pousada.
Marina Cristina da
4 nachten verbleven in november 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
MARIA DO SOCORRO
11 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
localização otima. instalação boa
alguns acessorios estavam precisando manutenção, torneira respingando, portas guarda roupa mto emperradas. sofá mto duro. Limpeza boa.
MARIA DO SOCORRO
7 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
25 jul 2021
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Ruim
Café da manhã muito Ruim apartamento com banheiro entupidos
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Solange
27 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sugestão
Nas fotos do site Hoteis.com parece que tem vista para o mar, mas não tem. Somente as suítes família tem vista. Também não tem produtos de higiene pessoa no banheiro (sabinete, shampoo etc) o que é tão comum encontrar em hotéis e pousadas. Mas o atendimento da recepcionista foi ótimo e a localização também.
Solange
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 feb 2021
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recomendo
Ótima localização, estadia foi bem agradável, recomendo.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in februari 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
flavio
11 jan 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Voltaremos com certeza
Estadia muito agradável, sair do hotel direto na areia da praia faz uma diferença enorme. Funcionários atenciosos e prestativos. Localização excelente pois não era na “muvuca” de Canasvieiras (10 minutos a pé).
flavio
6 nachten verbleven in december 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tiago
19 nov 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bom
Em geral foi bom , única coisa ruim a relatar na minha reserva a cama era pra ter sido king
Porém era pequena é mole de mais , como tenho problema de coluna a cama pra minera muito ruim , mas no mais é ótimo local é muito bonito
Tiago
3 nachten verbleven in november 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rafael
26 okt 2020
Positief: Comfort kamer
Razoável. (pelo pé na areia)
Café da manhã fraco, sempre faltando alguma coisa, até o café. Precisam melhorar, é necessário, isto é tratar com respeito os hospedes.
Rafael
7 nachten verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Lucas
2 apr 2020
culpa do hoteis.com
Bom a pousada estava para alugar e quando cheguei la estava fechado devido decreto.
Agora provavelmente a culpa foi de vocês hoteis.com porque deixaram a pousada apta para alugar
Lucas
2 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nícolas Felipe
17 jan 2023
Nícolas Felipe
3 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hugo
30 dec 2022
Hugo
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
José Adolfo
7 feb 2022
José Adolfo
6 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paulo Ricardo
21 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Paulo Ricardo
2 nachten verbleven in mei 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eder
11 mrt 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eder
8 nachten verbleven in januari 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 okt 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keytch
18 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer