Gehele woning·Particuliere eigenaar

Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place

Fotogalerie voor Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place

1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Handdoeken, zeep, toiletpapier
Interieur
Terrein van de accommodatie

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Keuken

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place

Beautiful place to stay. We have a top house view to the beautiful houses, Mountains and Nature. The house location is approximately 2 minutes walk to everything that you need to make your stay comfortable , ranging from Restaurant to Supermarket, Pharmacy, Gas station, Bakery and Bus stop. The neighborhood is secured allowing cars to be parked on the street. 8mins walking distance to Sports center and Healthcare center. Snacks shop opposite the house opens till 23:00. We know you will enjoy your stay with us ❤️!!!

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Blender
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
São José Florianópolis, Santa Catarina

In de buurt

  • Shopping Itaguaçu - 4 min. rijden - 3.8 km
  • Hercilio Luz-brug - 10 min. rijden - 10.9 km
  • Openbare markt - 10 min. rijden - 12.0 km
  • Centrosul conferentiecentrum - 10 min. rijden - 12.3 km
  • Beiramar winkelcentrum - 12 min. rijden - 13.6 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Hercílio Luz (FLN), Florianópolis, Brazilië - 30 min. rijden

Restaurants

  • ‪Bistek Supermercados - ‬2 min. rijden
  • ‪Irmaos Pierry - ‬20 min. wandelen
  • ‪Restaurante Cheiro Verde - ‬20 min. wandelen
  • ‪Subway - ‬2 min. rijden
  • ‪Restaurante Don Giovanni - ‬2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place?

Dit vakantiehuis ligt in Real Parque, op 4,5 km van Shopping Itaguaçu en op 10 km afstand van Avenida Atlântica en Praia da Ponta do Leal. Ook Stadhuis van São José en Orlando Scarpelli-stadion liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Cozy room, with TV access to over 400 channels from around the world. Nice place

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk

42 externe beoordelingen