Villa Angela ligt op loopafstand van Galleria degli Uffizi en Piazza della Signoria en biedt een terras, een tuin en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Valetparkeerservice, een waterkoeler en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Angela hebben volop comfort met laptopwerkplekken en airconditioning, naast voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Grote koelkasten/vriezers, vaatwassers en microgolfovens
Flatscreentelevisies van 50 inch met kabelzenders
Terrassen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Valetparkeren ter plaatse (EUR 50 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Waterkoeler
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Cd-speler
Flatscreen-tv van 50 inch met kabelzenders
Buiten
Terras
Terras/patio
Tuin
Tuinmeubels
Volledig omheind
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: EUR 100 per accommodatie per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Dun tapijt in de kamer
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Tapijt in de kamer
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Meertalig personeel
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
In een dorp
In een historische wijk
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 100 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Valetparkeerkosten: EUR 50 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 100 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT048017B4NJXGTN32
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Over deze buurt
deze villa ligt in Florence in de historische wijk. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Piazza della Signoria. Boboli-tuinen en Orto Botanico di Firenze zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 100 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 50 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Villa Angela inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Angela uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Angela ?
Deze villa ligt in Historisch centrum, op 15 minuten wandelen van Piazzale Michelangelo, Ponte Vecchio en Piazza della Signoria. Ook Galleria degli Uffizi en Palazzo Vecchio liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Unità ligt op 23 minuten wandelen en naar San Marco University Tram Stop is het 25 minuten wandelen.