Geheel appartement

Pinocchio House

Dit appartement met een kitchenette ligt op 8 minuten stappen van Cattedrale di Santa Maria del Fiore

Fotogalerie voor Pinocchio House

Studio | Privékitchenette | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Studio | Balkon
Studio | Badkamer | Een douche, een haardroger, een bidet, handdoeken
Studio | Woonruimte | Televisie
Studio | Woonruimte | Televisie

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 340 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 203
inclusief belastingen en toeslagen
29 dec - 30 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Pinocchio House

Dit appartement met een kitchenette ligt op 8 minuten stappen van Cattedrale di Santa Maria del Fiore
Dit appartement beschikt naast hulp bij uitstappen/tickets over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een waterkoker en een vaatwasser, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een televisie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht

Kitchenette

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Terras

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Virtuele receptie

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Fietsenverhuur
  • Geluiddichte muren

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie ligt in een autovrije zone.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 100.0 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij een verblijf van meer dan 10 nachten brengt dit hotel verwarmings- en elektriciteitstoeslagen in rekening op basis van verbruik.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Pinocchio House Apartment Florence
Pinocchio House Apartment
Pinocchio House Florence
Pinocchio House Florence
Pinocchio House Apartment
Pinocchio House Apartment Florence

Over deze buurt

Kaart
Via Taddea 35, Florence, FI, 50123

In de buurt

  • Centrale Markt - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Piazza di Santa Maria Novella - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Cattedrale di Santa Maria del Fiore - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Fortezza da Basso - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Piazza del Duomo - 8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte - 6 min. wandelen
  • Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 7 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 36 min. rijden

Restaurants

  • ‪Da Nerbone - ‬3 min. wandelen
  • ‪Mò Si Caffetteria alla Vecchia Maniera - ‬2 min. wandelen
  • ‪Osteria Dell’ Osso - ‬1 min. wandelen
  • ‪Matto Matto - ‬2 min. wandelen
  • ‪Le Sorgenti - ‬1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pinocchio House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Pinocchio House?

Vandaag, 21 dec. 2025, kost een verblijf bij Pinocchio House van één nacht voor twee volwassenen op 29 dec. 2025 min. € 191,32, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Pinocchio House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Pinocchio House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Pinocchio House?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Centrale Markt, Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza del Duomo. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Piazza della Signoria liggen op een kwartiertje wandelen. Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte ligt op 6 minuten wandelen en naar Tramhalte Unità is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen over Pinocchio House

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

8,0

Netheid

6,0

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Viktor

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful little house.
1 nacht verbleven in oktober 2025

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
10 nachten verbleven in maart 2019

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

ottima la posizione appena sufficiente la struttura
3 nachten verbleven in oktober 2018